Modyfikator plus ?

Re: Modyfikator plus ?

27 Sty 2014, 20:30

oldstaszek napisał(a):Aha - Bishop jest preparatem młodszym i być może jakąś modernizowaną wersją rosyjską a może zupełnie czymś innym i opartym o preparaty pochodzące z celulozy (są też i takie). Brak szczegółowej informacji.

Gwoli jasności Bishop opatentował swój produkt i nie wierzę, że Rosjanie zrobili to ze swoim modyfikatorem. Prawdopodobnie Rosjanie wykradli ten produkt przez swoich szpiegów jako, że Bishop także współpracował z armią USA
ablas2
ablas2
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lubuskie

05 Lut 2014, 21:41

A ja powiem tak: pitolicie Panowie i Panie (nie wszyscy rzecz jasna)

Używam Ceramizera od kilku lat do swoich samochodów i spisuje się rewelacyjnie. Przy okazji zainteresowanym podaję adres sklepu ceramizer.sklep.pl (dawniej brałem z 4Kółka.pl - ta sama firma ale na tym pierwszym tańsza wysyłka a źródło to samo i sprawdzone organoleptycznie). Większość z tych którzy krytykują ten preparat nie stosowało go ani nawet nie miało w ręku. Więc wiedzę ma jak świnia o gwiazdach ale gęba pełna wypływających słów :) Dobrym zwyczajem jest niewypowiadanie się na tematy o których nic się nie wie, ciemnogrodowe "ja tam nie leje bo pewnie szkodzi" nie jest żadnym argumentem. Tym bardziej jak się coś komuś odradza. Tak można zakwestionować każdy produkt i każdą nową technologię. Efekt? Uparty trwa przy swoim, część zrazi a świadoma reszta korzysta. Dobrze że chociaż do LPG się przekonano w PL, bo kiedyś z całą powagą wielu mówiło "to psuje silniki!!" :lol: dziś już nikt sie tak nie wygłupi.

Co do modyfikatora - nie używałem więc się nie wypowiem ale słyszałem że pic na wodę. Powiem o nim ze swojej strony tylko jedno. Skoro jest tak dobry to czemu ma taką wielką butlę?? Żeby więcej zagęszczacza weszło czy co?? W ceramizerze(który faktycznie działa!) zawartość ma 3g a w modyfikatorze ile, 200ml? czy coś koło tego??? Po co? Dodatkowo jest droższy chyba ze 2-3 razy o ile pamiętam. No ale żeby nie było że ja też mam podejście z ciemnogrodu - kto chce niech próbuje :naughty:
cat11
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 1979

27 Lut 2014, 20:15

aaaa to tutaj jest cała dyskusja o ceramizerze :] Moją porzygodę można przeczytać na: ceramizer-ktos-uzywal-czy-to-tylko-chwyt-reklamowy-vt69398.htm#p426223

Tak jak poprzednik modyfikatora nie uzywalem ale ceramizer jest wg mnie spoko.
Sensei
Początkujący
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 01 01 2003

15 Mar 2014, 20:07

Widze, że duskysja troszkę ucichla. Postanowilem kupic ceramizer do wspomagania kierownicy bo czuje, że jest z tym u mnie coraz gorzej, wiadomo nikt sie nie staje mlodszy tak samo nasze samochody. Pytanie do Was, czy ktos stosowal inne cermaizer oprocz tych do silnikow?
Sensei
Początkujący
Awatar użytkownika

16 Mar 2014, 10:45

Zadaję jeszcze raz pytanie,czyli----w jaki sposób kwarc jest w stanie połączyć się z metalem w silniku,jaka przekładka jest zastosowana w tym preparacie,oraz jaki jest wymóg temperaturowy,by w ogóle ceramika mogła połączyć się ze stopami zastosowanymi w silniku.Moto-doktora też można wlać ,i silnik staje się cichszy,wzrasta kompresja.Proszę o konkretne odpowiedzi.Modyfikator Plus to nic innego jak zerżnięty pomysł BISHOPA,ceramizery za to?!Kłócą się z logiką,oraz z wiedzą chemiczną,tą podstawową.Jak narazie nie odezwał się nikt kuty na cztery łapska w dziedzinie chemii,zadam mu kilka pytań,w zasadzie już zadałem.Skoro zapędzam duchownych w kozi rąg pytaniami ,to i zapędzę chemika,jeśli taki się znajdzie,ale podejrzewam,że takiego nie będzie.Jeszcze raz pytam,jaka jest potrzebna temperatura oraz przekładka,by ceramika związała się z konkretnym stopem metalu :!: :?: Paacebo to też skuteczna metoda wpływania na nasze odczucia.BISHOPS działa,bo musi działać,chemia go do tego zmusza,oraz logika,w ceramizerach przy odrobinie wiedzy logiki nie ma za grosz :!:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

22 Mar 2014, 14:01

ja nie wiem w jaki sposób ale tak jak przeczytasz w moim wątku u mnie pomógło o czym możesz przeczytać :] Pytania, które zadałeś można zadać może producentom?
Sensei
Początkujący
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Shibetsu - tor testowy Toyoty na biegunie zimna Shibetsu - tor testowy Toyoty na biegunie zimna
    Na najbardziej mroźnej japońskiej wyspie Hokkaido, na północ od słynącego z zimowej olimpiady 1972 roku miasta Sapporo, znajduje się japoński biegun zimna. W Shibetsu ciągle pada. We wrześniu spada tu często ponad ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

• Re: Modyfikator plus ?

21 Lut 2015, 14:56

Ja myślę, że bardzo często zachodzą pomyłki między ceramizerem a CERAMIZATOREM i to właśnie stąd powstają wszelkie kontrowersje dotyczące różnic zdań w skuteczności produktu. Mówimy o zupełnie różnych. Byle który ceramizer nie zdziała tego, co konkretna, sprawdzona marka, jaką jest Ceramizator. U mnie sprawdza się bez zarzutu.
    hedstrom
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 03 2000
    Auto: skoda fabia

24 Lut 2015, 00:17

No właśnie,może to i racja. na temat ceramizera nic nie wiem, ale sam używam ceramizatora i nie mam z nim kłopotów :) no i cenowo też na pewno jest korzystniejszy.
    mankell
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 01 2009
    Auto: volkswagen golf

24 Lut 2015, 03:27

Jeśli wierzyć ilości pozytywnych opinii, to z tego tyopu środków powinno się chyba przede wszystkim spróbować Ceramizatora :) Podobno działa na jakiejś ulepszonej zasadzie, dzięki któej jest lepszy niż te wszystkie inne preparaty, na które ludzie coraz częściej narzekają.
    sarenbrandt
    Nowicjusz

Auto: audi a4 b7