Modyfikator plus ?

27 Sty 2014, 19:30

oldstaszek napisał(a):Aha - Bishop jest preparatem młodszym i być może jakąś modernizowaną wersją rosyjską a może zupełnie czymś innym i opartym o preparaty pochodzące z celulozy (są też i takie). Brak szczegółowej informacji.

Gwoli jasności Bishop opatentował swój produkt i nie wierzę, że Rosjanie zrobili to ze swoim modyfikatorem. Prawdopodobnie Rosjanie wykradli ten produkt przez swoich szpiegów jako, że Bishop także współpracował z armią USA
ablas2
ablas2
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 11
Miejscowość: Lubuskie

05 Lut 2014, 20:41

A ja powiem tak: pitolicie Panowie i Panie (nie wszyscy rzecz jasna)

Używam Ceramizera od kilku lat do swoich samochodów i spisuje się rewelacyjnie. Przy okazji zainteresowanym podaję adres sklepu ceramizer.sklep.pl (dawniej brałem z 4Kółka.pl - ta sama firma ale na tym pierwszym tańsza wysyłka a źródło to samo i sprawdzone organoleptycznie). Większość z tych którzy krytykują ten preparat nie stosowało go ani nawet nie miało w ręku. Więc wiedzę ma jak świnia o gwiazdach ale gęba pełna wypływających słów :) Dobrym zwyczajem jest niewypowiadanie się na tematy o których nic się nie wie, ciemnogrodowe "ja tam nie leje bo pewnie szkodzi" nie jest żadnym argumentem. Tym bardziej jak się coś komuś odradza. Tak można zakwestionować każdy produkt i każdą nową technologię. Efekt? Uparty trwa przy swoim, część zrazi a świadoma reszta korzysta. Dobrze że chociaż do LPG się przekonano w PL, bo kiedyś z całą powagą wielu mówiło "to psuje silniki!!" :lol: dziś już nikt sie tak nie wygłupi.

Co do modyfikatora - nie używałem więc się nie wypowiem ale słyszałem że pic na wodę. Powiem o nim ze swojej strony tylko jedno. Skoro jest tak dobry to czemu ma taką wielką butlę?? Żeby więcej zagęszczacza weszło czy co?? W ceramizerze(który faktycznie działa!) zawartość ma 3g a w modyfikatorze ile, 200ml? czy coś koło tego??? Po co? Dodatkowo jest droższy chyba ze 2-3 razy o ile pamiętam. No ale żeby nie było że ja też mam podejście z ciemnogrodu - kto chce niech próbuje :naughty:
cat11
Nowicjusz
 
Posty: 21
Prawo jazdy: 01 01 1979

27 Lut 2014, 19:15

aaaa to tutaj jest cała dyskusja o ceramizerze :] Moją porzygodę można przeczytać na: ceramizer-ktos-uzywal-czy-to-tylko-chwyt-reklamowy-vt69398.htm#p426223

Tak jak poprzednik modyfikatora nie uzywalem ale ceramizer jest wg mnie spoko.
Sensei
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 112
Prawo jazdy: 01 01 2003

15 Mar 2014, 19:07

Widze, że duskysja troszkę ucichla. Postanowilem kupic ceramizer do wspomagania kierownicy bo czuje, że jest z tym u mnie coraz gorzej, wiadomo nikt sie nie staje mlodszy tak samo nasze samochody. Pytanie do Was, czy ktos stosowal inne cermaizer oprocz tych do silnikow?
Sensei
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 112
Prawo jazdy: 01 01 2003

16 Mar 2014, 09:45

Zadaję jeszcze raz pytanie,czyli----w jaki sposób kwarc jest w stanie połączyć się z metalem w silniku,jaka przekładka jest zastosowana w tym preparacie,oraz jaki jest wymóg temperaturowy,by w ogóle ceramika mogła połączyć się ze stopami zastosowanymi w silniku.Moto-doktora też można wlać ,i silnik staje się cichszy,wzrasta kompresja.Proszę o konkretne odpowiedzi.Modyfikator Plus to nic innego jak zerżnięty pomysł BISHOPA,ceramizery za to?!Kłócą się z logiką,oraz z wiedzą chemiczną,tą podstawową.Jak narazie nie odezwał się nikt kuty na cztery łapska w dziedzinie chemii,zadam mu kilka pytań,w zasadzie już zadałem.Skoro zapędzam duchownych w kozi rąg pytaniami ,to i zapędzę chemika,jeśli taki się znajdzie,ale podejrzewam,że takiego nie będzie.Jeszcze raz pytam,jaka jest potrzebna temperatura oraz przekładka,by ceramika związała się z konkretnym stopem metalu :!: :?: Paacebo to też skuteczna metoda wpływania na nasze odczucia.BISHOPS działa,bo musi działać,chemia go do tego zmusza,oraz logika,w ceramizerach przy odrobinie wiedzy logiki nie ma za grosz :!:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

22 Mar 2014, 13:01

ja nie wiem w jaki sposób ale tak jak przeczytasz w moim wątku u mnie pomógło o czym możesz przeczytać :] Pytania, które zadałeś można zadać może producentom?
Sensei
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 112
Prawo jazdy: 01 01 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Renault 5 Prototype - samochód elektryczny
    Renault 5 Prototype pokazuje ambicje marki – Renault chce upowszechnić dostęp do samochodów elektrycznych dzięki modelowi, który wejdzie do sprzedaży w 2024 roku. Stylistyka nowego modelu nawiązuje do ...

21 Lut 2015, 13:56

Ja myślę, że bardzo często zachodzą pomyłki między ceramizerem a CERAMIZATOREM i to właśnie stąd powstają wszelkie kontrowersje dotyczące różnic zdań w skuteczności produktu. Mówimy o zupełnie różnych. Byle który ceramizer nie zdziała tego, co konkretna, sprawdzona marka, jaką jest Ceramizator. U mnie sprawdza się bez zarzutu.
hedstrom
Nowicjusz
 
Posty: 14
Prawo jazdy: 03 03 2000
Auto: skoda fabia

23 Lut 2015, 23:17

No właśnie,może to i racja. na temat ceramizera nic nie wiem, ale sam używam ceramizatora i nie mam z nim kłopotów :) no i cenowo też na pewno jest korzystniejszy.
mankell
Nowicjusz
 
Posty: 37
Prawo jazdy: 18 01 2009
Auto: volkswagen golf

24 Lut 2015, 02:27

Jeśli wierzyć ilości pozytywnych opinii, to z tego tyopu środków powinno się chyba przede wszystkim spróbować Ceramizatora :) Podobno działa na jakiejś ulepszonej zasadzie, dzięki któej jest lepszy niż te wszystkie inne preparaty, na które ludzie coraz częściej narzekają.
sarenbrandt
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: audi a4 b7