Montaż głośników Pioneer-pytanie

Montaż głośników Pioneer-pytanie

11 Wrz 2013, 20:15

Ostatnio zakupiłem głośniki ts-g1311 pioneer i chcę je zamontować do radia Pioneer Deh-3400ub. Niestety nie posiadam wzmacniacza. Kupiłem kabel miedziany i chciałem podłączyć pod wolne miejsce w radiu, lecz okazało się, że w 2 miejscach które są wolne nie ma blaszek które mają przewodzić prąd. Mam więc pytanie czy mogę je wsadzić razem z innymi pod jedna blaszkę? Będą wtedy po 2 kable na 1 blaszkę. Czy będzie to działać w ten sposób ? Albo może powiedzcie jak można by je podłączyć inaczej. Jeśli chodzi o te sprawy to jestem zielony więc proszę o proste wytłumaczenie :) Samochód Honda Civic VI
marcin9512
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 05 2013
Auto: Nie mam

Re: Montaż głośników Pioneer-pytanie

18 Wrz 2013, 21:46

Głośniczki zamontowałem i grają, teraz pora na jakiś wzmacniacz i subwoofer. Zastanawiam sie nad tym [link wygasł] Co o tym myślicie i jaki do tego wzmacniacz?
marcin9512
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 05 2013
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW xActivity 2003 BMW xActivity 2003
    BMW xActivity, ten koncepcyjny SAV demonstruje połączenie w konstrukcji jednego pojazdu sportowej dynamiki jezdnej oraz przyjemności z podróżowania z otwartym dachem. BMW xActivity, zaprojektowane jako "kabriolet o ...
    Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii
    Firma Finnlines znowu wesprze swoją pomocą Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych MASTER TRUCK, który odbędzie się już po raz dziewiąty w Opolu. Tym razem impreza zaplanowana jest w dniach 19-20-21 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VERVA Street Racing 2010
      xj t
      Klub Pacha, Poznań, rozrywka
      VW Garbus