Nasze telefony

Re: Nasze telefony

17 Kwi 2015, 16:14

dzida napisał(a):Mój typ na dziś? LG G2 lub G3s jeśli chodzi o tańszy. G3 jeśli chodzi o droższy, a i tak niedługo stanieją z racji wejścia G4 na rynek. Android już 5.0 ;) Dobrze wykończone w przeciwieństwie do budżetowej linii L. No i dalej są to telefony w dobrej cenie o dobrych parametrach.

Te nowe LG to bardzo udane smartfony :) G2 i G3s są ok. G3s jest znakomicie wykonany w porównaniu do konkurencyjnych samsungów.
Jak chcesz coś przystępnego cenowo to polecam Motorola Moto G 2 Gen.
Jest na prawdę dobrze jeśli chodzi o zoptymalizowanie ponieważ telefon chodzi płynniej od Galaxy S4. Do tego telefon ma zapowiedziany android 5.1
Damian99
Nowicjusz

Miejscowość: Żyrardów
Auto: "Nie mam"

26 Lip 2015, 16:22

samsung grand prime
borsuk
Nowicjusz

Auto: Opel astra

14 Wrz 2015, 12:08

Ostatnio wzięta z3 w fajnej cenie w orange :P
zielonek
Aktywny

Auto: P 206

18 Wrz 2015, 08:27

2 tele nie dla szpanu, nokia 2330 i nokia 1600 stare mało jare ale lubię prostotę :mrgreen:
whiteindian
Początkujący
Awatar użytkownika

Auto: Meriva

21 Wrz 2015, 19:12

Po wielu rozmyślaniach i wertowaniu modeli zostałem przy pierwszym typie.
LG G3 32GB 3GB RAM zamówiony za niecałe 1400zł - ważne, że to mocniejsza wersja więc nie będzie lagowania. Poprzednik, czyli LG L9 idzie na emeryturę.
Ogólnie kupowałem oczami i nie zależało mi na wydajności tak bardzo, bo nie używam smartfona do gier itp.
W grę wchodziły taki modele jak Samsung Galaxy A7, Huawei P8, Sony Z2 oraz HTC M8.
A7 i P8 zachwycały aluminiowym wykończeniem, o które mi na początku chodziło ale zniechęcały niewymienną baterią. W Sony nie leży mi wyświetlacz i grube ramki. HTC wyglądał tylko fajnie na zdjęciu ale nie w realu :(
G3 pozostało dzięki najlepszemu wyświetlaczowi i przekątnej aż 5,5" przy najmniejszych wymiarach zewnętrznych (w realu spodobał mi się bardziej niż aluminiowy A7), indukcyjne ładowanie (niedostępne w obudowach z aluminium) oraz co ważne zapowiedzianej już dziś aktualizacji do Androida 6.0.
Podobne osiągi ma G4 ale wg mnie gorzej wygląda i jedynie ma lepszy aparat, na którym mi nie zależy i jest droższy o 400-500zł

i nawet nie wspominajcie o iPhonie (bawiłem się 5S i 6), bo w tej cenie to miernota z malutkim ekranikiem (5S), grubymi ramkami (czyt. wiekościowo taki 6 jak G3 tyle, że o cal mniejszy ekran) i ta cena z d***
ogólnie iPhone to SUV wsród telefonów - bezsensowne ale każdy chce mieć, a oprogramowanie to 4x4 :mrgreen:
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 106
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

18 Lis 2016, 11:37

Samsung galaxy core prime. Fajny i tani był ale mam go już ponad rok i chyba czas na zmianę.
sebbbax88
Nowicjusz

Auto: VW Passat
Paliwo: Benzyna + LPG
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Limitowana wersja Mazdy3 MPS Limitowana wersja Mazdy3 MPS
    Mazda Motor Poland wprowadza specjalną wersję modelu Mazda3 MPS, która jest już w ofercie salonów sprzedaży w całej Polsce. Oferta obejmuje 10 egzemplarzy Mazdy3 MPS. Mazda3 MPS została wzbogacona o nowe elementy ...
    Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca
    Tegoroczny Rajd Finlandii wygrał niespodziewanie młody fiński kierowca Esapekka Lappi, zdobywając najwyższe miejsce na podium dla zespołu Toyota GAZOO Racing. To jednak nie przypadek – mimo zaledwie 26 lat, młody Fin ...

• Re: Nasze telefony

18 Lis 2016, 15:03

Ja miesiąc temu zmieniłem swojego prawie 5-cio letniego Wave3 na nowego J-5 i na razie jestem zadowolony. Potężna i wymienialna :!: bateria 3100mah na pewno jest dużym atutem tego telefonu. Procek do internetu (na LTE śmiga aż miło) wystarczający, do gier może być za słaby. Do tego ekran 5,2" super amoled. :ok:
    Ostatnio edytowany przez yeti65, 18 Lis 2016, 16:21, edytowano w sumie 1 raz
    yeti65
    Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 29 11 1984
    Przebieg/rok: 30tys. km
    Auto: mitsubishi lancer X
    Silnik: 1,6mivec 117KM
    Rok produkcji: 2014

18 Lis 2016, 16:14

Skoro temat został odkopany może ktoś zarzuci opinią na temat iPhone 6s (najlepiej plus)? Na przyszły rok czeka mnie zmiana telefonu, a że na pewno nie będzie mnie stać na 7 to czemu by nie w.w :wink: chętnie poczytam również opinie na temat nowych HTC tylko łopatologicznie proszę, bo to dla mnie czarna magia :mrgreen:
    Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
    mike
    Moderator - Jakie auto kupić?
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
    Miejscowość: Zawiercie|Kraków
    Prawo jazdy od: 04 09 2013
    Auto: Ford Focus Mk II
    Silnik: 1.6 TDCI 109KM
    Rok produkcji: 2008

18 Lis 2016, 17:56

Kumpel ma 6s,bawiłem się tym i musze powiedzieć że przyjemny telefon ale ja stwierdziłem że nigdy nie kupię telefonu wartego więcej niż 1k bo w razie upadku czy innego przypadku losowego bym się chyba pochlastał.. teraz mam HTC 816 i dobrze że miałem na nim hartowane szkło które nakleiłem pare dni przed wypadkiem bo miałbym po wyświetlaczu a takto mam tylko popękane szkło a dotyk działa bezproblemowo.

Mi też zbliża się powoli wymiana telefonu po nowym roku i zastanawiam się co kupić bo stwierdziłem że sprzedam HTC,na przedłużenie umowy wezmę jakiś tel który też sprzedam i za tą kasę coś kupię. W oko wpadł mi Asus Zenfone 2 ZE551ML,całkiem dobre parametry za przyzwoite pieniądze ale podejrzewam że nikt z tutaj obecnych go nie miał :naughty:
    Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
    Barol
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
    Miejscowość: Górny Śląsk
    Auto: Opel Corsa B
    Silnik: 1.4 60km

19 Lis 2016, 14:27

Kumpel zakupił Huawei mate i też szczęśliwy, a dał chyba 1.2k

Ja bym chętnie kupił sobie iPhone, bo Androida i Windowsa już przetestowałem, pora na ios :mrgreen: HTC też wydaje się spoko, ale odpycha trochę ten Android :/ miałem kiedyś telefon z tym ustrojstwem, ale nie wspominam najlepiej. Choć podobno od tego momentu wiele się zmieniło. HTC też kiedyś miałem i to był najlepszy telefon, który miałem w posiadaniu :shock: gdyby miał większy ekran to latałbym z nim do tej pory, bo był totalnie bezawaryjny, świetnie wykonany i nigdy nie zawiesił się nawet na sekundę
    Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
    mike
    Awatar użytkownika

19 Lis 2016, 16:30

Ja kiedyś bawiłem się windowsem to stwierdziłem że system totalnie nie dla mnie i zdecydowanie wole androida.
    Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
    Barol
    Awatar użytkownika

19 Lis 2016, 22:30

Jeżeli teraz ktoś zmienia telefon, to niech zwróci uwagę, czy dany model obsługuje LTE 800-to u nas bardzo ważna częstotliwość.
    yeti65
    Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 29 11 1984
    Przebieg/rok: 30tys. km
    Auto: mitsubishi lancer X
    Silnik: 1,6mivec 117KM
    Rok produkcji: 2014

20 Lis 2016, 13:36

Ja się generalnie na tym nie znam, ale gdzieś ostatnio czytałem, że ostatnim krzykiem mody jest/będzie w niedługim czasie ustrojstwo nazywane bodaj voLTE, a chodzi o to, że w przeciwieństwie do obecnych telefonów nie będzie przełączać się na GSM gdy będziemy do kogoś dzwonić, tylko pozostanie na LTE.

Barol mógłbyś coś więcej na temat Twojego HTC? :wink:
    mike
    Awatar użytkownika

20 Lis 2016, 15:47

Mam go gdzieś od lutego albo marca i przyznam szczerze jestem mega zadowolony,mam 1.5gb ramu i o dziwo telefon się nie zcina i wszystko działa w miarę płynnie ale pamięci wewnętrznej przydało by się więcej bo 8gb na moje potrzeby jest mało i ostatnio często pojawia mi się komunikat o brakującej pamięci. Ekran 5.5 matko na początku mówie jaka szafa ale teraz nie wiem czy byłbym w stanie zamienić na coś mniejszego :mrgreen: moja matula ma Nokię 1600 ostatnio go wziąłem w ręce to myślałem że dostanę oczopląsu z ekranem :mrgreen:
    Sporą wadą przynajmniej jak dla mnie jest sama obudowa,bez futerału/pokrowca raczej się nie obejdzie bo jest śliska przez co łatwo potrafi wypaść z reki. Tylny panel też pozostawia trochę do życzenia bo jest bardzo podatny na wszelkie rysy czy odciski palców.
    Aktualnie mam na nim najnowszego androida 6.0 który o dziwo bardzo płynnie chodzi.
    Bateria i aparat też niczego sobie,bateria przy moim użytkowaniu (smsy i internet) wytrzymuje około 1.5dnia choć i tak codziennie wieczorem go ładuje.
    Aparat 13mpx szału nie ma ale zdjęcia robi dobre.
    No i co najlepsze że jego posiadaczem stałem się czysto przypadkowo,chyba większości zdarzało się handlować trochę telefonami ja miałem tak samo,kupiłem go za 450zł od pana z mojego miasta z całym zestawem i jeszcze miał gwarancję do września tego roku (wtedy takie chodziły po 600-700zł) miał być oczywiście na handel ale został ze mną :mrgreen:

mike jak chcesz to mam na zbyciu takiego samego HTC tylko że z pękniętym ekranem ale dotyk działa bezproblemowo.
    Barol
    Awatar użytkownika

20 Lis 2016, 23:18

Barol napisał(a):Sporą wadą przynajmniej jak dla mnie jest sama obudowa,bez futerału/pokrowca raczej się nie obejdzie bo jest śliska przez co łatwo potrafi wypaść z reki. Tylny panel też pozostawia trochę do życzenia bo jest bardzo podatny na wszelkie rysy czy odciski palców.
    to bida :/ bo bardzo zwracam uwagę na wykonanie telefonu (wychodzę na hipokrytę, bo moja obecna Nokia kuleje pod tym względem, jednak tutaj bardziej chodzi o materiał). Jednak wzorem poprzedników jest pancerna :mrgreen:
    A jak tam z muzyką? Daje radę? Bo szczerze mówiąc jestem ciężko uzależniony od słuchania jej w wysokiej jakości :mrgreen:
    Teoretycznie bym się skusił, ale jak to u studenta, ciężko z hajsiwem :/
    mike
    Awatar użytkownika

• Warto przeczytać
    • BMW E30, drift, 4
      VERVA Street Racing 2010