Nissan Primastar - francuski japoniec

26 Sie 2022, 20:18

Busik dostał nowe buty, długo szukałem bo ori są nijakie, a znaleźć coś sensownego z rozstawem śrub 5x118 graniczy z cudem. Jest jeszcze sposób na założenie felg od BMW, ale w skład zestawu wchodzą pierścienie centrujące i śruby pływające, więc jest to już rzeźba i ryzyko. Warto więc o tym wiedzieć bo bus to nie osobówka. Felga musi posiadać odpowiednią nośność oraz wzmacnianie opony z indeksem C, w razie wypadku będzie problem z ubezpieczycielem.

Zdjęcie

Odświeżyłem również zaciski hamulcowe i założyłem nowe, większe chlapacze:

Zdjęcie

Zdjęcie
Nissan Primastar, francuski japoniec :) nissan-primastar-francuski-japoniec-vt129549.htm
grodek
Nowicjusz
 
Posty: 14
Zdjęcia: 1

28 Sie 2022, 17:47

Trochę przegoniony, stał bezużyteczny, bo sobie do pracy na rowerze jeździłem :)

Pałac Brynek:

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie


Stare Olesno:

Zdjęcie

Wersja lite ;)

Zdjęcie


Ciekawostka, miejscowość Gronowice Czerwona, wieś w kształcie koła ...


Zdjęcie
Nissan Primastar, francuski japoniec :) nissan-primastar-francuski-japoniec-vt129549.htm
grodek
Nowicjusz
 
Posty: 14
Zdjęcia: 1

10 Wrz 2022, 19:55

Może komuś się przyda ta jakże ważna informacja, do tego modelu wejdzie 10 paczek styropianu ;)

Zdjęcie

Zdjęcie
Nissan Primastar, francuski japoniec :) nissan-primastar-francuski-japoniec-vt129549.htm
grodek
Nowicjusz
 
Posty: 14
Zdjęcia: 1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Sprzedaż opon w 2019 roku
    Według Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego, na podstawie danych Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Gumy, w 2019 roku producenci i importerzy opon w Polsce odnotowali wzrost sprzedaży w segmencie ...