O kulturze na forum.

Re: O kulturze na forum.

26 Sty 2011, 16:29

Nie ma co wyjaśniać, za kompletny brak kultury jakim się popisałeś należał Ci się warn jak się patrzy. Admin okaże się kompletnie niekompetentny jeśli go cofnie.
Z resztą to nie tylko moje zdanie (patrz stronę wcześniej lub temat Kącik spamerski w dziale Off-Topic).
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

26 Sty 2011, 16:34

Kilku z Was wytknąłem i udokumentowałem/uargumentowałem (niektórym wielokrotnie) ewidentne wypisywanie bzdur na forum, stąd się bierze ten kompletny brak obiektywizmu w ocenie sytuacji, tyle w temacie.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

26 Sty 2011, 16:38

Czy tyle - o tym zdecyduje Administracja, póki co zdecydowała inaczej bo warn Ci się należał z czystym sumieniem. Winny się tłumaczy - stare powiedzenie nadal się sprawdza.
Nie ważne, czy wytknąłeś coś czy nie, ważne jakich słów użyłeś, a te mówią o Tobie wyraźnie. Z resztą tak jak wspominałem - to nie jest moja pojedyncza opinia, wielu innych użytkowników tak twierdzi, z resztą patrząc po liczbie ostrzeżeń dla Ciebie - moderacja chyba myśli odrobinę podobnie.
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

26 Sty 2011, 16:44

Ja tam na tym forum nie jestem dla siebie, jeżeli mnie zbanują, to tylko świadczy o tym, że brak merytoryki jest tutaj pierwszorzędną zasadą (czemu itpro, arebie, hemp nie dostali ostrzeżenia? przejrzyj ich posty, pisali na mnie gorzej, niż ja na nich, a piszą bzdety i wywołują afery), a to przeczy idei forum i podważa sens jego istnienia oraz odstrasza użytkowników i raczej ciężko będzie takie forum polecić gdziekolwiek.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

26 Sty 2011, 16:50

jiGsaw napisał(a):Kilku z Was wytknąłem i udokumentowałem/uargumentowałem (niektórym wielokrotnie) ewidentne wypisywanie bzdur na forum, stąd się bierze ten kompletny brak obiektywizmu w ocenie sytuacji, tyle w temacie.

Mi nigdy nic nie wytknąłeś i zachwując obiektywizm mogę śmiało poprzeć opinię kolegów.
Na forum zaglądam, żeby dowiedzieć się czegoś i porozmawiać z ludzmi o podobnych zainteresowaniach a nie po to, żeby czytać kto kogo ma gdzie i co mu zrobi.
Dziękuję wszystkim za poparcie i administratorowi oraz moderatorom za reakcję.
nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem... ;)
BRODATY
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Muhlhausen ;)
Auto: Nissan Terrano II
Silnik: 2.4 KA24E 124KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Rok produkcji: 1995

26 Sty 2011, 16:52

Jeśli Cię zbanują to (bez obrazy) ale może wreszcie zapanuje spokój i kultura na forum.
Bzdety odstraszają użytkowników powiadasz, a sposób i kultura Twoich wypowiedzi raczej nie bardzo? Nie bądź śmieszny. Z resztą chyba nie widzę sensu dalszej rozmowy z Tobą o Twojej kulturze (a raczej jej braku), administracja poczyniła już pewne kroki, na które widocznie zasłużyłeś, dwa warny za to samo świadczą bynajmniej nie o forum.
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota ProAce - nowy samochód dostawczy Toyota ProAce - nowy samochód dostawczy
    Toyota ProAce będzie odpowiedzią koncernu na rosnące zapotrzebowanie rynku europejskiego na lekkie pojazdy użytkowe średnich rozmiarów. Nowy model będzie dostępny z możliwością wyboru dwóch długości i dwóch ...
    Land Cruiser V8 4.5 D-4D Powerboost Land Cruiser V8 4.5 D-4D Powerboost
    Land Cruiser V8 4.5 D-4D Powerboost rozwija moc 318 KM (o 46 KM więcej niż w przypadku wersji seryjnej) oraz moment obrotowy 740 Nm (w zakresie 1800-2800 obr./min., o 90 Nm wiecej niż w przypadku wersji seryjnej). Charakterystykę ...

• Re: O kulturze na forum.

26 Sty 2011, 17:01

Widzę, że masz chyba za dużo wolnego czasu i jesteś nieco nadgorliwy, no ale na roli zimą faktycznie mało pracy jest. Administrator zna sprawę, przedstawiłem mu dwa możliwe rozwiązania tej sprawy z wszelkimi tego konsekwencjami (jedna to usunięcie mojego profilu z tego forum), teraz pozostało jedynie czekać i temat uważam za wyczerpany.
    jiGsaw
    Forumowicz VIP
    Awatar użytkownika

26 Sty 2011, 17:05

jiGsaw napisał(a):Widzę, że masz chyba za dużo wolnego czasu i jesteś nieco nadgorliwy, no ale na roli zimą faktycznie mało pracy jest.

Nie wiem, ale pewnie Ty wiesz coś więcej na ten temat, skoro wiesz, to może zechciej się podzielić. I przede wszystkim nie zmieniaj tematu.
    stasiowski121
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

26 Sty 2011, 17:12

stasiowski121 napisał(a):Nie bądź śmieszny

I kto tu kogo obraża? :???:

stasiowski121 napisał(a):Ile trzeba czekać na reakcje z Twojej strony i jakie jej efekty wiesz dobrze sam więc pisać tutaj nie będę, o tym jak często zaglądasz na tamto forum również

Skąd ty możesz wiedzieć, jak czesto zaglądam w ten dział? Masz jakieś statystyki czy jak to jest? Jeżeli nie, to nie pisz czegoś, o czym nie wiesz i nie posądzaj kogoś o coś, o co nie jesteś pewny. Jak dotąd zaglądałem tam wtedy, jak mi czas na to pozwolił. Jak pisałem wcześniej mam moderkę na całe forum i nie mogę być wszędzie. Oprócz tego teraz jest znaczek przy każdym poście, na który można kliknąć, jeżeli jakiś post jest niezgodny z regulaminem. No i są wiadomości pw.

stasiowski napisał(a):Wiele razy sygnalizowaliśmy Ci obrażanie przez użytkowników - skutek niemalże zerowy.

"Wiele razy", to znaczy ile? Bo z tego co pamiętam, to odnośnie tego działu miałem tylko od ciebie jeden sygnał 17 grudnia...
    "Sygnalizowaliśmy ci ' to kogo masz na myśli? Bo jak dotąd miałem tylko od ciebie jedno zgłoszenie na ten temat.
    "Skutek niemalże zerowy" - co masz na myśłi pisząc to? Co znaczy "niemalże"? Skutej jest albo go nie ma. Podałeś mi linka do konkretnego tematu został on zmoderowany i tyle.

Tak więc kolego stasiowski121 zanim weźmiesz głos w jakiejkolwiek dyskusji w tym temacie, to najpierw zastanów się nad sobą. Nie wytykaj komus jego błędów, tylko najpierw popatrz na siebie...
    I bardzo proszę obu kolegów - stasiowski121 oraz jiGsaw o zaprzestanie dyskusji między sobą w tym temacie. Od tego jest system pw. Każdy z was wypowiedział się co do tego tematu i wystarczy. A obaj robicie bałagan w tym temacie. I musze z przykrością stwierdzić, że stasiowski121 jest promotorem całej tej waszej kłótni. Jak się chcecie dalej kłócić, to proszę to robić na pw.

A co do mnie, to tak jak pisałem wcześniej w miarę możliwości będę zaglądał do tego działu. Mam nadzieję, że reszta moderatorów róznież poświęci po troszce swojego czasu na ten dział, skoro tam jest tak niesympatycznie.
    Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
    Nie pomagam na PW
    MotoAlbercik
    Moderator
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
    Miejscowość: Tychy
    Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
    Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
    Typ: Terenowy
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2000

27 Sty 2011, 08:16

Panowie czy wy nie rozumiecie, że temat jest o czym innym a nie o wytykaniu błędów i wykładaniu swoich racji. Jak się chce porozmawiać o swoich prywatnych relacjach to raczej forum samochodowe o tym nie jest a jak już coś to tylko PW.
    PrezesArtek
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
    Auto: Nissan Primera WP11-144
    Silnik: QG18DE
    Typ: Kombi
    Rok produkcji: 1999

27 Sty 2011, 08:22

Nie zgodzę się z brakiem sygnalizowania.
    19 grudnia wysłałem wiadomość na PW do moderatora vw, a ostatnimi czasy zgłosiłem bodajże 4 posty.
    Nie wiem do kogo to trafia i czy ktoś to czyta ale taki fakt miał miejsce w moim przypadku.
    Jasiek90
    Stały forumowicz

Miejscowość: Zawichost
    Prawo jazdy od: 01 01 2001
    Przebieg/rok: >50tys. km
    Auto: Chrysler PT Cruiser/Seat Arosa
    Silnik: 2.4-152 KM/ 1.7 SDI
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2000

27 Sty 2011, 12:40

MotoAlbercik, aby raportowanie konkretnego posta do moderatora (na PW) miało sens przydałaby się funkcja ,,linkowania'' - już widziałem na innych forach taką możliwość ... obok przycisków C i ! jest przycisk ,,link'' kopiujący adres konkretnego posta ... nie trzeba go wtedy szukać ... pozdro ...
    silvo44
    Moderator
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
    Prawo jazdy od: 01 09 1983
    Auto: OPEL VECTRA C
    Silnik: Z18XER
    Paliwo: Benzyna
    Rok produkcji: 2007

28 Sty 2011, 19:27

Do moderki działu "Jakie auto kupić?" został dodany "samurajsj700".

Jeżeli chodzi o użytkownika "jiGsaw" to doszliśmy do porozumienia i myślę że nie będziemy mieli więcej problemów.

Pozostałych użytkowników również proszę o trzymanie się tematu podczas odpowiedzi i unikanie zbędnych sprzeczek.

Każdy ma swoje zdanie które trzeba uszanować odpowiadając w temacie.

PrezesArtek napisał(a):Panowie czy wy nie rozumiecie, że temat jest o czym innym a nie o wytykaniu błędów i wykładaniu swoich racji. Jak się chce porozmawiać o swoich prywatnych relacjach to raczej forum samochodowe o tym nie jest a jak już coś to tylko PW.

Tego się trzymajmy!
    Pozdrawiam,
    Artek
    ArteK
    Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10603
    Miejscowość: Warszawa
    Prawo jazdy od: 12 12 1996
    Przebieg/rok: 23tys. km
    Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
    Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
    Rok produkcji: 2008

28 Sty 2011, 20:48

Dziękuje za dodanie ArteK, :wink:
    samurajsj700
    Moderator
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
    Miejscowość: Czernichów/ Sląska
    Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
    Silnik: 90/70/70
    Typ: Sedan/Limuzyna

29 Sty 2011, 18:33

Moderacja słaba? Toć ja ostrzeżenie przez nadgorliwość dostałem przecież :lol: :lol: :lol:
    Spokojnie, panowie, moderacja jest dobra, solidna i bardzo wnikliwa. Fakt, nawet moderator jest najlepszy w tym co go akurat najbardziej interesuje, tak jak każdy z nas.

Często silna moderacja zabija dyskusję. A trole nabijają posty i zwiększają ruch na stronie, a to lubią reklamy :mrgreen:
    Dishman
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

• Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      Jaguar