Octavia 1 sterownik silnika

Octavia 1 sterownik silnika

15 Sie 2018, 22:08

Witam. Komputer pokazuję problem z sterownikiem silnika... Octavia 1 benzyna to jest A problem jest taki że sam sobie wchodzi na obroty i trochę mocy jak by brak i potwierdzone mam ze to wina sterownika . I pytanie mam czy jak kupię identyczny model numer itd to rozwiąże problem?
AdamV6
Nowicjusz

Re: Octavia 1 sterownik silnika

17 Sie 2018, 10:05

AdamV6 napisał(a): czy jak kupię identyczny model numer itd to rozwiąże problem?
Jeżeli masz potwierdzone że to sterownik to jego zmiana powinna rozwiązać problem, ale warto znaleźć taki sterownik z gwarancją , podmienić i sprawdzić czy faktycznie problem ustąpi.
Jeżeli znajdziesz identyczny to powinna wystarczyć sama podmiana.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS w kolorze wojownika - debiutuje specjalna wersja sedana Lexus IS w kolorze wojownika - debiutuje specjalna wersja sedana
    Lexus chętnie tworzy specjalne wersje swoich samochodów. Tym razem projektanci zabrali się za model IS i jak zwykle zainspirowali się japońską kulturą. Lexus IS I Blue ze specjalnymi wstawkami w wyjątkowym kolorze ...
    Pierwszy samochód wyprodukowany w 40 milionach egzemplarzy Pierwszy samochód wyprodukowany w 40 milionach egzemplarzy
    Pierwszy samochód wyprodukowany w 40 milionach egzemplarzy – Toyota Corolla – lipiec 2013. Przez lata na czele rankingu najbardziej popularnych samochodów świata był VW Käfer (Garbus). W USA ...

•