Sterownik silnika Toyota

Sterownik silnika Toyota

04 Sty 2019, 20:03

Jestem tu nowy. mam pytanie odnośnie sterownika silnika denso padł mi i kupiłem uzywany tylko że jest bez immo i mam pytanie czy jak go podłącze to muszę odłączyć moduł immo? Który jest obok Stacyjki moje auto to toyota yaris 1.3 2015
Dellolx
Nowicjusz

Re: Sterownik silnika Toyota

22 Sty 2019, 16:10

Tam masz chyba osobno montowany moduł immo więc nie powinno być raczej problemu z podmianą komputera.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam

Re: Sterownik silnika Toyota

20 Lut 2019, 17:23

Temat założyłem dla kolegi jemu chodziło czy jak się wszystko podmieni to bsi czy jak to tam się zwie nie trzeba przypisać do nowego komputera i immo żeby toyota chodzia
Dellolx
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Unikalny system składania tylnych siedzeń – 1999 rok Unikalny system składania tylnych siedzeń – 1999 rok
    W jaki sposób w samochodzie typu minivan szybko uzyskać płaską podłogę? Przez lata odpowiedź brzmiała zwykle – wymontować tylne siedzenia. Toyota była prekursorem licznych i popularnych dziś rozwiązań typu „smart ...
    Czy płukanki do silnika rzeczywiście pomagają? Czy płukanki do silnika rzeczywiście pomagają?
    Temat płukanek do silnika to powód do niekończące się dyskusji. Niektórzy uważają, że użycie płukanki nie tylko nie pomaga, ale może nawet zaszkodzić silnikowi. Inni są fanami płukanek i stosują je jako środek ...

•