Ostrzegam przed serwisem Seat Szymański w Dąbrowie Górniczej

Ostrzegam przed serwisem Seat Szymański w Dąbrowie Górniczej

04 Gru 2012, 11:08

Ostrzegam przed korzystaniem z usług serwisu Seat Szymański w Dąbrowie Górniczej

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Pragnę przestrzec przed korzystaniem z usług serwisu Seat Szymański w Dąbrowie Górniczej na al. Piłsudskiego 2h. Mianowicie zleciłem danemu serwisowi usługę przeglądu stanu technicznego przed zakupem pojazdu Seat Altea. Autkiem zajęło się dwóch jegomości, którzy pooglądali pocmokali i nic konstruktywnego nie powiedzieli. Jedynie zwrócili uwagę na temperaturę krzepnięcia płynu chłodzącego i hamulcowego oraz sugerowali zużycie klocków hamulcowych, których jeszcze jest około 6mm i nadal są bezproblemowo eksploatowane. Coś wspomnieli o znikomym podcieku pod skrzynią biegów następnie oznajmiając że to normalne. Odczytali wydruk z komputera i to wszystko. Pracownik przejechał się autkiem i nie potrafił wydać żadnej konkretnej opinii. Za przegląd zapłaciłem 250zł i miałem wrażenie, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Po powrocie do domu pojechałem do zaprzyjaźnionych mechaników aby ocenili mój zakup, odpalili autko i od razu usłyszeli nieprawidłową pracę koła dwumasowego, bardzo się zdziwili że serwis nie wskazał mi tej usterki. Teraz jestem 1900zł lżejszy, a przecież gdyby serwisanci rzetelnie podeszli do zagadnienia i prawidłowo ocenili stan techniczny pojazdu wynegocjował bym niżą cenę za zakup pojazdu. Reklamowałem usługę i od kierownika serwisu otrzymałem obietnicę zwrotu pieniążków za naprawę auta, w rzeczywistości na moje konto wpłynęła tylko kwota 250zł będąca zwrotem kosztu wykonania usługi przeglądu pojazdu, co między innymi świadczy o przyznaniu się serwisu do błędu. Teraz zastanawiam się czy założyć sprawę w sądzie bo przez nich straciłem dużo więcej niż 250zł. Zastanawiające jest tylko czy w Serwisie Seat Szymański pracuje banda gamoni znających się tylko na wymianie klocków hamulcowych i wszelkich płynów, czy po prostu był zawarty cichy układ z osobą sprzedającą samochód w celu zatajenia poważnej usterki samochodu. Tak czy inaczej ten serwis śmierdzi na odległość dlatego wszystkich przestrzegam by się nie dał wyrolować jak ja. Osobiście nigdy już nie zaufam przeglądowi w serwisie Seat-a, a co idzie w parze nigdy nie odważę się na serwisowanie pojazdu w autoryzowanym serwisie Seata. A Seat Szymański w Dąbrowie Górniczej będę omijał bardzo szerokim łukiem i polecam tę zasadę stosować innym.
Dry
Nowicjusz

Miejscowość: Łódź

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Accord VI 2,0 / 406 2,0 / 75 2,0 / Passat B5 1,8T [D] Accord VI 2,0 / 406 2,0 / 75 2,0 / Passat B5 1,8T
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu D - silnik benzynowy do 2l - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2000r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Accord VI 2,0 - 147KM - Peugeot 406 2,0 - 136KM ...
    Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design
    Nowa Mazda6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "Red Dot", która jest wyrazem międzynarodowego uznania dla jej wyjątkowej stylizacji. Jest to kolejny sukces tego modelu oraz rewolucyjnego motywu projektowego "KODO: ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Men's Day 2009
      Men's Day 2009
      Jeep Wrangler, tył, Off Road,
      Chevrolet Corvette 4x4 Turbo, spadochron