Oszukani przez oszustów na otomoto

01 Mar 2011, 22:43

madrak napisał(a): ,,, i teraz paradoks polskiego sądownictwa gość na rozprawie której byłem świadkiem posiłkowym zobowiązał sie zwrócić każdemu pieniądze z nawiązką i to stwierdzenie wystarczy sądowi aby już dalej go nie ścigać.

Proponuje napisz pozew o sądowe zasadzenie należności, z wyrokiem idziesz do komornika, a on już wie co z tym zrobić.
jfp
 

23 Maj 2011, 14:36

Ja tam nigdy tak nie zostałem oszukany ;-)
DodajOszusta
Nowicjusz
 
Posty: 20
Miejscowość: Wawa

17 Maj 2012, 10:27

Witam,
Również zostaliśmy oszukani na otomoto.pl.Historia się powtarza, zapłaciliśmy zaliczkę w wysokosci 4 tys zł i facet zniknął. Podaje się za Pawła Jana Ostaszewskiego z Wrocławia. Niby mamy umowę..Sprawa zgłoszona na policję, ale wiemy jak szybko działa policja..

Chodziło o Dacie Duster.
Ludzie piszcie jak byliście naiwni tak jak my i padliście ofiarą oszustwa. Może padliście ofiarą tych samych zbirów, jak połaćzymy sprawy łatwiej będzie przyspieszyć na policji!
[email widoczny po zalogowaniu]
ijeczko
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: lanos

20 Lut 2013, 21:50

ja tam nie wierze ,ze policja zlapietych oszustow no chyba ze przez przypadek
wodnik
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 17 12 1965
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: Audi
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Rok produkcji: 1914

23 Kwi 2013, 10:04

PILNE! Jeśli ktoś został oszukany przez "sprzedawców" z Anglii to bardzo proszę o kontakt [email widoczny po zalogowaniu]. Mam nowe informacje i potrzebna jest nam jak największa ilość osób oszukanych.
gumistychy
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 01 01 2001

06 Sty 2019, 20:22

Witam czy ktoś został oszukany w mieście nysa myslowice rozchodzi się o zaliczki euro bank rok 2017/2018 audi i kia sorento
rafal22
Obserwowany
 
Posty: 1