Oszuści na otomoto cd.

01 Kwi 2023, 13:04

Witam,

Samochód w idealnym stanie, nadwozie w idealnym stanie, bez wad ukrytych, jak również wnętrze w doskonałym stanie, nigdy nie brał udziału w wypadku. To polski samochod, ma oplacone wszystkie podatki i dokumenty przygotowane do sprzedazy. Nie ciazy na nim zaden kredyt. Samochod jest calkowicie zaplacony. Samochod jest obecnie zarejestrowany w Polsce i jest w bardzo dobrym stanie.

Pracowałem w Polsce jako prawnik europejski początkowo przez okres 1 roku. Jakiś czas temu zostałem oddelegowany do pracy w Anglii iz tego powodu sprzedaję auto. Ze względu na to, że jestem bardzo zajęty pracą i nie przebywam zbyt wiele w domu, samochód zostawiłem firma transportowa (firmie powierniczej) aby mógł zostać dostarczony nowemu właścicielowi (to oni zajmą się dostawą a umowa sprzedaży). Zgadzam się pokryć koszty transportu do Polski.

Proszę odpisać tylko jeśli jesteś zainteresowany .

Pozdrawiam,
Matthew
rita42
Nowicjusz
 
Posty: 3

01 Kwi 2023, 13:05

Firma transportowa czeka na przesłanie podpisanej umowy i dowodu wpłaty. Proszę o jak najszybsze przesłanie dowodu wpłaty. Dziękuję
On 03/29/2023 11:32 PM CEST [email widoczny po zalogowaniu] [email widoczny po zalogowaniu] wrote:


Witam!Oczywiście,wszystko wykonałam zgodnie z instrukcją,tak jak należy,czekam na dalsze informacji,pozdrawiam

Dnia 29 marca 2023 09:32 Matthew Clive Cooper [email widoczny po zalogowaniu] napisał(a):


Witam,
Chcę wiedzieć, czy postępowałeś już zgodnie z instrukcjami firmy transportowej.
Wszystko, co musisz zrobic, to podpisac przedwstepna umowe sprzedazy i odeslac ja z powrotem na adres e-mail firmy transportowej, aby rozpoczac dostawe.
Firma transportowa przeslala Ci szczegoly platnosci i oczekuje na potwierdzenie od Ciebie.
On 03/28/2023 8:40 PM CEST [email widoczny po zalogowaniu] [email widoczny po zalogowaniu] wrote:


Tak,dziękuję,wszystko mam,pozdrawiam

Dnia 27 marca 2023 18:48 Matthew Clive Cooper [email widoczny po zalogowaniu] napisał(a):

Witam,
Zarejestrowałem transakcję, powiedzieli, że w ciągu maksymalnie 20 minut otrzymasz wszystkie szczegóły, a także umowę i fakturę.
Daj mi znac, jesli otrzymasz informacje od firmy transportowej " AZ FREIGHT SERVICES LTD " ze szczegolami dotyczacymi dostawy i platnosci przez e-mail. Sprawdz swoja skrzynke odbiorcza / spam / smieci.
Czekam na szybka odpowiedz.
Pozdrawiam
On 03/25/2023 1:53 PM CET [email widoczny po zalogowaniu] [email widoczny po zalogowaniu] wrote:


Witam!Też jestem pewna,że go polubię,już go lubię,nawet Pana bardzo polubiłem przez ten czas,jak pisaliśmy do siebie.Moje dane są następujące: Genowefa Pigwa, 40-036 Katowice,ul.Plebiscytowa 11,tel 514-307-068,czekam na dalsze informacji,pozdrawiam
Dnia 25 marca 2023 10:03 Matthew Clive Cooper [email widoczny po zalogowaniu] napisał(a):

Firma transportowa udzieli Ci wszelkich dokumentów i informacji jak sfinalizować transakcję.
Platnosc bedzie wykonana przelewem bankowym ( na koncie firmy transportowej, nie na moim koncie ). Pieniadze pozostana na koncie przewoznika do momentu otrzymania i przetestowania samochodu.
Musi pan podpisac umowe sprzedazy i dokumenty po 3 dniach testowania samochodu.
Kiedy auto przybedzie do pana, bedzie pan mogl testowac i sprawdzac samochod przez 3 dni przed podjeciem decyzji czy go kupi, czy nie. Jezeli nie bedzie pan zadowolony z samochodu i nie bedzie chcial go zatrzymac, firma transportowa odbierze samochod od pana i odprowadzi na moj wlasny koszt. Dadza panu rowniez zwrot kosztow na miejscu. Mysle, ze to nie bedzie potrzebne, samochod jest perfekcyjny i jestem pewny ze polubi go pan .
On 03/24/2023 9:44 AM CET [email widoczny po zalogowaniu] [email widoczny po zalogowaniu] wrote:


Witam!Czy muszę coś zapłacić za dostawę auta do Polski?Czy wszystkie płatności na miejscu?Pozdrawiam

Dnia 23 marca 2023 09:14 Matthew Clive Cooper [email widoczny po zalogowaniu] napisał(a):


Samochód jest już w posiadaniu firmy spedycyjnej, gotowy do wysyłki, więc brak możliwości odbioru. Poprosiłem ich, aby pozwolili widzom wejść tam i obejrzeć samochód, ale ich odpowiedź brzmiała: „Nie jesteśmy salonem!” W takim przypadku zaproponuję 3 dniowy termin na sprawdzenie samochodu od momentu jego otrzymania.
Aby rozpoczac transakcje, potrzebuje twoich danych:
- Imie:
- Nazwisko:
- Adres dostawy (w tym niektóre wskazówki dla kierowców):
- Numer telefonu:
Po uzyskaniu tych danych udam sie do firmy transportowej w celu przygotowania wszystkich dokumentów dostawy i umowy sprzedazy.
Czekam na Twój e-mail.
Pozdrawiam,
On 03/22/2023 8:22 PM CET [email widoczny po zalogowaniu] [email widoczny po zalogowaniu] wrote:


Mój syn obecnie mieszka w Manczester,może Pan podać dokładny adres do odbioru tego auta na terenie Anglii?I nie będzie Pan musiał wysyłać go do Polski,pozdrawiam

Dnia 22 marca 2023 11:14 Matthew Clive Cooper [email widoczny po zalogowaniu] napisał(a):

Witam,


Samochód posiada oryginalną dokumentację (dokumenty niezbędne do przeniesienia tytułu własności auta na Twoje nazwisko), takie jak dowód rejestracyjny, pełną historię serwisową oraz dwa kluczyki nie posiada rys ani uszkodzeń, posiada wszystkie oryginalne części, auto posiada dwa komplety opon (zimowe i letnie), wszystkie prawie nowe. Cena nie podlega negocjacji, ale obejmuje wysyłkę na Twój adres

Samochód i wszystkie dokumenty są zapieczętowane w Port Dover UK gotowe do dostarczenia, podpisałem już kontrakt z AZ FREIGHT SERVICES LTD i zapłaciłem wszystkie podatki i nie mam interesu w utracie tej sumy pieniędzy. To jedyny sposób i mój jedyny warunek w tej transakcji.

Dostarczą samochód pod Twój adres i przekażą Ci oryginalną umowę sprzedaży, więc sprzedaż zostanie dokonana na naszych danych. Skontaktują się z Tobą ze wszystkimi oficjalnymi fakturami zawierającymi wszystkie możliwe wyjaśnienia, jak bezpiecznie zawrzeć transakcję.Zaproponują Ci również 3 dni lub 200-kilometrowy okres próbny po otrzymaniu samochodu, dzięki czemu możesz przetestować samochód, zabrać go do mechanika lub zweryfikować dokumenty na policji lub w innych formach prawnych.Nie prześlą mi płatności, chyba że uznasz, że jesteś zadowolony z raportu z przeglądu i zdecydujesz się zatrzymać samochód. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony ze stanu auta, możemy anulować transakcję i auto zostanie odebrane przez firmę na mój koszt.

Wszystko, czego potrzebuję, to Twoje dane w następujący sposób: imię i nazwisko, pełny adres, poprawny numer telefonu i prześlę je do firmy odpowiedzialnej jako zamierzony nabywca/odbiorca.
Zaraz po otrzymaniu Twoich danych poinformuję firmę spedycyjną o przygotowaniu dokumentów.

Pozdrawiam,
Matthew
On 03/22/2023 1:35 AM CET [email widoczny po zalogowaniu] [email widoczny po zalogowaniu] wrote:


Rozumiem,że samochodu na żywo nie da się w Polsce obejrzeć i sprzedaję Pan na odległość,czyli w ciemno?Wątpie,że znajdzie Pan chętnego,pozdrawiam

Dnia 21 marca 2023 12:31 Matthew Clive Cooper [email widoczny po zalogowaniu] napisał(a):

Witam,

Samochód w idealnym stanie, nadwozie w idealnym stanie, bez wad ukrytych, jak również wnętrze w doskonałym stanie, nigdy nie brał udziału w wypadku. To polski samochod, ma oplacone wszystkie podatki i dokumenty przygotowane do sprzedazy. Nie ciazy na nim zaden kredyt. Samochod jest calkowicie zaplacony. Samochod jest obecnie zarejestrowany w Polsce i jest w bardzo dobrym stanie.

Pracowałem w Polsce jako prawnik europejski początkowo przez okres 1 roku. Jakiś czas temu zostałem oddelegowany do pracy w Anglii iz tego powodu sprzedaję auto. Ze względu na to, że jestem bardzo zajęty pracą i nie przebywam zbyt wiele w domu, samochód zostawiłem firma transportowa (firmie powierniczej) aby mógł zostać dostarczony nowemu właścicielowi (to oni zajmą się dostawą a umowa sprzedaży). Zgadzam się pokryć koszty transportu do Polski.

Proszę odpisać tylko jeśli jesteś zainteresowany .

Pozdrawiam,
Matthew
On 03/20/2023 9:07 PM CET [email widoczny po zalogowaniu] [email widoczny po zalogowaniu] wrote:


witam,czy oferta tojoty c-hr 2017 rok 36 tys.zł jest aktualna?Jakie informacji może dodatkowo podać Pan na temat tego pojazdu i jak się skontaktowac się telefonicznie/pozdrawiam
rita42
Nowicjusz
 
Posty: 3

01 Kwi 2023, 13:06

Tak się robi jelenia,pozdrawiam!
rita42
Nowicjusz
 
Posty: 3