Pasty do zębów

30 Mar 2018, 16:06

Jeśli ktoś byłby zainteresowany sposobem na wybielenie zębów to mam pewien sposób. Najpierw sama podchodziłam do tego sceptycznie jednak z czasem muszę stwierdzić, że różnica jest widoczna. Działa lepiej niż pasty wybielające. Trzeba zmieszać kurkumę z olejem kokosowym. Następnie myjemy tym zęby. Trzeba zachować regularność, ale efekty są widoczne. Ogólnie stwierdzam, że naturalne metody dbania o nasz wygląd czy zdrowie są o wiele skuteczniejsze. Ja próbowałam już maseczki z kurkumą i miodem i również działa. Skóra jest bardzo nawilżona. Polecam!
proRoksana
Nowicjusz
 
Posty: 12
Prawo jazdy: 17 06 2002
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: VW GOLF
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

30 Lip 2018, 11:45

zielony/pomarańczowy elmex, każdy jest dobry :D Polecam też żel do remineralizacji zębów Apacare :)
grzelu
Obserwowany
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Co warto wiedzieć na temat leasingu niemieckich samochodów?
    Pojazdy niemieckich producentów cieszą się dużą popularnością na całym świecie, także w Polsce. Są uznawane za solidne, trwałe i doskonale wyposażone. Jeśli chcesz zasiąść za kierownicą takiego auta, ale nie dysponujesz ...
    Land Cruiser 3.0 D-4D Powerboost
    Land Cruiser 3.0 D-4D Powerboost rozwija moc 225 KM (o 35 KM więcej niż w przypadku wersji seryjnej) oraz moment obrotowy 500 Nm (w zakresie 1700-2800 obr./min., o 80 Nm wiecej niż w przypadku wersji seryjnej). Charakterystykę ...