Pasty do zębów

Re: Pasty do zębów

30 Mar 2018, 16:06

Jeśli ktoś byłby zainteresowany sposobem na wybielenie zębów to mam pewien sposób. Najpierw sama podchodziłam do tego sceptycznie jednak z czasem muszę stwierdzić, że różnica jest widoczna. Działa lepiej niż pasty wybielające. Trzeba zmieszać kurkumę z olejem kokosowym. Następnie myjemy tym zęby. Trzeba zachować regularność, ale efekty są widoczne. Ogólnie stwierdzam, że naturalne metody dbania o nasz wygląd czy zdrowie są o wiele skuteczniejsze. Ja próbowałam już maseczki z kurkumą i miodem i również działa. Skóra jest bardzo nawilżona. Polecam!
proRoksana
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 06 2002
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: VW GOLF
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

Re: Pasty do zębów

30 Lip 2018, 11:45

zielony/pomarańczowy elmex, każdy jest dobry :D Polecam też żel do remineralizacji zębów Apacare :)
grzelu
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pirelli powraca do produkcji opon krzyżowych (diagonalnych) Pirelli powraca do produkcji opon krzyżowych (diagonalnych)
    Po przeszło 50 latach ciągłej produkcji opon radialnych, Pirelli powraca do produkcji tradycyjnych opon krzyżowych (diagonalnych). Nowa odsłona kultowych opon skierowana jest do miłośników klasycznych samochodów, ...
    Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...

•