Peugeot 307 luz drążka zmiany biegów

03 Mar 2021, 11:17

Witam, mam takowy "problem" ze zbyt dużym luzem drążka zmiany biegów, tzn miedzy pierwszym a drugim biegiem luz jest z 20 cm, da się to jakoś zmniejszyć?
na filmie jest to idealnie zobrazowane

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Shokei
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 16 06 2017
Auto: Audi

03 Mar 2021, 11:57

No ale masz z tego tytułu jakieś problemy ze zmiana biegów? Każdy drążek od zmiany biegów będzie miał mniejszy bądź większy taki luz na boki. Na filmiku widać że dźwignia zmiany biegów nie jest luźna więc mechanizm nie wygląda na mocno wyrobiony choć ciężko to stwierdzić tylko patrząc :)
Rokiko
Stały forumowicz
 
Posty: 2618
Zdjęcia: 11

03 Mar 2021, 12:00

problemów ze zmianą biegów niema, tylko chodzi mi o to czy da sie jakoś zmniejszyć luz pomiędzy biegami, w moim przypadku na boki nie ma dużego luzu tylko podczas zmiany biegów, innymi słowy, trzeba sie mocno "nawajchować" podczas zmian biegów, da się to jakoś ukrócić?
Shokei
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 16 06 2017
Auto: Audi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Korzystanie ze smarfona podczas przechodzenia przez jezdnię
    Jednym z zagrożeń dla bezpieczeństwa ruchu drogowego jest korzystanie ze smarfona podczas przechodzenia przez jezdnię. Już w czerwcu wejdą jednak w życie przepisy, które tego zakazują. Choć to kierujący pojazdami powodują ...
    Mercedes AMG C-Coupe DTM testowany przez Roberta Kubicę
    Robert Kubica ma za sobą pierwsze testy Mercedesa AMG C-Coupé DTM na torze Ricardo Tormo nieopodal Walencji. Polski kierowca musiał oswoić się z obcą mu charakterystyką prowadzenia samochodu wyścigowego DTM - najpopularniejszej ...

  •