Pielęgnacja Samochodu, co polecacie?

Pielęgnacja Samochodu, co polecacie?

15 Sie 2019, 12:13

Witam, niedługo sprzedaje swoje kochane autko, i pytanie jakie produkty polecacie do dokładnego wyczyszczenia i wypolerowania samochodu pod sprzedaż?

Kuzyn polecił mi jedną stronę ale nie wiem które konkretnie produkty wybrać, bo jest całkiem spory arsenał do wyboru
darion32
Obserwowany

Re: Pielęgnacja Samochodu, co polecacie?

15 Sie 2019, 12:33

Witaj,

Jeśli chodzi o to, jest to bardzo rozległy temat. Przede wszystkim jeśli chodzi o nadwozie to na bazie polimerów polecam ADBL
Natomiast szyby przetrzyj soft99, powinno wszystko ładnie wyczyścić.
Mirek31
Obserwowany

15 Sie 2019, 21:00

Kolega wyżej dobrze pisze, w internecie masz prawie wszystkie dobre produkty. Jeśli chodzi o czyszczenie wnętrza bo nie było napisane to do plastiku Chemical Guys Interior świetnie daje sobie sprawę. Dzisiaj akurat zamówiłem bo w dobrej cenie stoi :)
Tomek099
Obserwowany

15 Sie 2019, 21:29

Pytanie do autora tematu - dlaczego nie zapoznał się z tematyką działów na forum i pisze gdzie popadnie?
Przenoszę.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

20 Wrz 2019, 10:50

darion32 napisał(a):niedługo sprzedaje swoje kochane autko, i pytanie jakie produkty polecacie do dokładnego wyczyszczenia i wypolerowania samochodu pod sprzedaż?
Jeżeli nie masz żadnych kosmetyków a chcesz przygotować auto do sprzedaży to myślę że same dobre kosmetyki będą kosztowały tyle co przygotowanie auta u kogoś kto zajmuje się detalingiem.

Pytanie czy chcesz się w to bawić sam bo oprócz kosmetyków trzeba mieć jeden dzień przeznaczony na takie działania.

Sporo kosmetyków do samochodu masz na podstronie naszego forum http://okazje.forumsamochodowe.pl/kateg ... amochodowe gdzie można znaleźć okazyjne ceny.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 68
Auto: Mam, często zmieniam!

03 Lis 2019, 18:27

Ja sobie chwale kosmetyki samochodowe z wyższej półki bo są bardzo dobrej jakości i są też bardzo wydajne w przeciwieństwie do większości takich środków :)
Agn
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nietrzeźwy poranek wśród kierowców Nietrzeźwy poranek wśród kierowców
    Aż jeden na czterech kierowców prowadzi samochód rano, po zaledwie kilku godzinach snu poprzedzonych spożywaniem dużych ilości alkoholu. Większość osób nie zdaje sobie sprawy, że aby w pełni wytrzeźwieć ...
    Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...

• Re: Pielęgnacja Samochodu, co polecacie?

04 Lis 2019, 23:08

Ja wszystkie produkty kupuje przez internet są spoko ceny też w porządku. Pamiętaj czasem lepiej wydać więcej kasy, ale przynajmniej nie uszkodzisz sobie lakieru :)
    Michal92
    Obserwowany

01 Gru 2019, 21:55

Potwierdzam co mówi kolega wyżej, ja używałem losowych szamponów z marketu i dość mocno się to odbiło na moim lakierze. Teraz kupuję raczej markowe produkty (ADBL, Poorboy's) i różnica jest kolosalna
    Landero
    Obserwowany

07 Lut 2020, 11:07

Ja ci mogę polecić kosmetyki z firmy Premo. Naprawdę są wysokiej jakości a i ceny spoko. Generalnie zobacz sobie czy ich oferta ci nie spasuje. W końcu nie masz nic do stracenia ;)
    starchyagent
    Obserwowany

11 Lut 2020, 17:19

starchyagent napisał(a):Ja ci mogę polecić kosmetyki z firmy Premo.
    Opisz konkretnie czego używałeś i jak się sprawdziło w twoim przypadku bo takie pisanie nic nie wnosi nic sensownego do tematu.
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 68
    Auto: Mam, często zmieniam!