Pielęgnacja Samochodu, co polecacie?

Pielęgnacja Samochodu, co polecacie?

15 Sie 2019, 12:13

Witam, niedługo sprzedaje swoje kochane autko, i pytanie jakie produkty polecacie do dokładnego wyczyszczenia i wypolerowania samochodu pod sprzedaż?

Kuzyn polecił mi jedną stronę ale nie wiem które konkretnie produkty wybrać, bo jest całkiem spory arsenał do wyboru
darion32
Obserwowany

Re: Pielęgnacja Samochodu, co polecacie?

15 Sie 2019, 12:33

Witaj,

Jeśli chodzi o to, jest to bardzo rozległy temat. Przede wszystkim jeśli chodzi o nadwozie to na bazie polimerów polecam ADBL
Natomiast szyby przetrzyj soft99, powinno wszystko ładnie wyczyścić.
Mirek31
Obserwowany

15 Sie 2019, 21:00

Kolega wyżej dobrze pisze, w internecie masz prawie wszystkie dobre produkty. Jeśli chodzi o czyszczenie wnętrza bo nie było napisane to do plastiku Chemical Guys Interior świetnie daje sobie sprawę. Dzisiaj akurat zamówiłem bo w dobrej cenie stoi :)
Tomek099
Obserwowany

15 Sie 2019, 21:29

Pytanie do autora tematu - dlaczego nie zapoznał się z tematyką działów na forum i pisze gdzie popadnie?
Przenoszę.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

20 Wrz 2019, 10:50

darion32 napisał(a):niedługo sprzedaje swoje kochane autko, i pytanie jakie produkty polecacie do dokładnego wyczyszczenia i wypolerowania samochodu pod sprzedaż?
Jeżeli nie masz żadnych kosmetyków a chcesz przygotować auto do sprzedaży to myślę że same dobre kosmetyki będą kosztowały tyle co przygotowanie auta u kogoś kto zajmuje się detalingiem.

Pytanie czy chcesz się w to bawić sam bo oprócz kosmetyków trzeba mieć jeden dzień przeznaczony na takie działania.

Sporo kosmetyków do samochodu masz na podstronie naszego forum http://okazje.forumsamochodowe.pl/kateg ... amochodowe gdzie można znaleźć okazyjne ceny.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Układ wydechowy o zmiennej długości – 1989 rok Układ wydechowy o zmiennej długości – 1989 rok
    Układ wydechowy o zmiennej długości to domena samochodów sportowych i aut o wysokich osiągach, choć zdarza się, że pojawia się on w sedanach, w których klekot Diesla nie licuje ze sportowym wizerunkiem producenta. ...
    Pasy bezpieczeństwa bez tajemnic Pasy bezpieczeństwa bez tajemnic
    Choć pasy bezpieczeństwa mogłyby się wydawać prostym urządzeniem, w swojej współczesnej formie są skomplikowanym elementem konstrukcyjnym. Nieustanne prace rozwojowe i duże nakłady finansowe producentów, takich ...

•