Polskie serwisy 'autoryzowane'

Polskie serwisy 'autoryzowane'

08 Lip 2009, 18:45

Mam do was pytanie. Co sądzicie o polskich autoryzowanych serwisach? Bo ja nie wiem czy mam pecha czy wszedzie tak jest... Najpierw oddałem moja skode do serwisu to zatarli mi lozyska w drzwiach (oczywiscie musialem płacic bo dla nich wyszlo ze to ja je zatarlem) W renault nie wiedzieli nawet jaka nawigacja jest w samochodzie i nie umieli podłączyć hamulca ręcznego... W daewoo musiałem wymieniać klocki hamulcowe po 30tys km... Prosze o odpowiedzi :D
Diesel
Nowicjusz

Miejscowość: Tomszów Mazowiecki

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia
    Już od dziś wielbiciele mocnych wrażeń w terenie mają do dyspozycji trzy, "uzbrojone po zęby" wersje Mitsubishi Pajero Sport. Dzięki trzem pakietom markowych, terenowych akcesoriów o wymownie brzmiących nazwach Heavy ...
    Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.

•  
    • Warto przeczytać
    • Citroën C3 WRC, Rajd Korsyki, 2
      Wyprawa do Moab 2012, 8
      Legend2
      Rodzinny autobus - camper