Poprawa kondyski silnika

28 Lis 2014, 15:13

Moj trochę już zmęczony życiem Leon chyba potrzebuje trochę serca. Myślę nad zakupem preparatu, który ma za zadanie zregenerować w jakimś stopniu układ, nazywa się Ceramizer. Wyczytałem na stronie, ze pomaga odbudować i zabezpieczyć te elementy w silniku, które narażone są na bezpośredni kontakt w innym pracującym elementem. Może ktoś z Was próbował już takiej metody i tego specyfiku?
baran
Nowicjusz
 
Posty: 12
Prawo jazdy: 16 05 2010
Auto: Honda, Seat

28 Lis 2014, 15:36

Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4746
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

28 Lis 2014, 15:42

Ja bym chciał spróbować. Słyszałem, że fajniej odpala stary silnik po takiej regeneracji. Jak spróbujesz to daj znać:)
pikaczu
Nowicjusz
 
Posty: 19
Prawo jazdy: 17 04 1993
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: audi tt
Paliwo: Benzyna
Typ: Kabriolet
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

28 Lis 2014, 16:53

Tylko kup ceramizer firmy Liqui Moly,
i dodaj go przy wymianie oleju najlepiej też firmy Liqui Moll\y.
andrzej_124
Stały forumowicz
 
Posty: 1704

29 Lis 2014, 16:41

A to nie lepiej kupować po prostu z ceramizer.pl?
pikaczu
Nowicjusz
 
Posty: 19
Prawo jazdy: 17 04 1993
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: audi tt
Paliwo: Benzyna
Typ: Kabriolet
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

20 Sty 2015, 21:14

no właśnie, jeśli już lać to który?
bpa
Początkujący
 
Posty: 77
Auto: volvo v40
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Czym tak naprawdę jest tuning samochodów?
    Zakup nowego samochodu to dla wielu osób bez wątpienia ważne wydarzenie. Dla każdego oznacza ono jednak co innego. O ile dla większości z nas nowy samochód to po prostu środek transportu do pracy, sklepu czy ...
    Green Future - ekologiczna przyszłość SKODY
    SKODA jeszcze bardziej angażuje się w działalność związaną z ochroną środowiska, wytwarzając ekologiczne samochody i wprowadzając efektywne wykorzystanie zasobów. Przyjęte przez SKODĘ działania "Green Future" mają ...

21 Lut 2015, 13:46

Niestety, różne produkty mają różną skuteczność, jedne bardzo dobrą, a inne prędzej zaszkodzą niż pomogą. Ja naciąłem się już wielkrotnie i z perspektywy wiem, że najbardziej opłaca się lać Ceramizator. Najlepiej zamawiać bezpośrednio u producenta (na ceramizator.pl).
hedstrom
Nowicjusz
 
Posty: 14
Prawo jazdy: 03 03 2000
Auto: skoda fabia

23 Lut 2015, 23:24

no z ceramizatorem to prawda, w końcu polecali mi go nawet na warsztacie, a tam chyba wiedzą co mówią :D ten prepareat mi się zresztą sprawdza. co do innych, to nie wiem nic, więc nie pomogę...
mankell
Nowicjusz
 
Posty: 37
Prawo jazdy: 18 01 2009
Auto: volkswagen golf

23 Lut 2015, 23:34

mankell napisał(a):no z ceramizatorem to prawda
Ceramimizator nie naprawi silnika. Kolejne ble ...ble. Sprzedajecie to i wychwalacie to jako panaceum na wszelkie dolegliwości ?
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4746
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

24 Lut 2015, 02:25

No właśnie, jakie tak naprawdę są skutki Ceramizatora na silnik? Czy ktoś może mi powiedzieć? Słyszałem pochwalne opinie, no ale nie wiem.., Póki co leję Ceramizator tylko jako uszlachetniacz do paliwa, sporo zmniejsza mi spalanie ;)
sarenbrandt
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: audi a4 b7