Potrzebuje porady czy zmieniać samochód

03 Lut 2021, 12:25

PiotrekEs napisał(a):Oczywiście coś poniżej 100k

Do 100k jest tego trochę :ok:

Trudno mi powiedzieć bo ja mam całkowicie inne podejście do motoryzacji czyli taniości nie upatruje w tanim zakupie tylko w tym co będzie potem od serwisu po samą sprzedaż auta.

Jak bym szukał V6ki za około 10k to brałbym pod uwagę ze wydam na naprawy/serwis 5k. i dla mnie nie jest problem i coś strasznego wydać te 5k tylko trzeba znaleźć auto które raz zrobione trzyma się kupy a jego cena jest na tyle stabilna że pojeżdżę trochę i sprzedam przypuśćmy w połowie tego co dałem i włożyłem. Wtedy dałem 10k wyszło po serwisie 15k. a po dwóch latach sprzedam za 12-13k ...

p.s.
rbkt666 napisał(a):A mnie zawsze bawi jak Szybki wychwala Lexusy pod niebiosa, a na BMW nie zostawia suchej nitki.

PiotrekEs
Tu rbkt666 wcześniej tak się śmiał że polecałem lexusy tylko zobacz moje posty z 2013r. gdzie polecałem gs 300 mk2 w przedziale 15-20k.i polecałem gs430 mk2 w przedziałem 25-30k. minęło 8lat.otwórz sobie otomoto i zobacz ile te auta kosztują teraz a potem pomyśl sobie kto jeździł tanio drogim autem :ok:
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

03 Lut 2021, 12:48

Nissan Maxima QX? Kwestia, że mało tego :ok:
mike
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 13
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II //Opel Astra
Silnik: 1.6TDCI109KM/1.6 115
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

03 Lut 2021, 13:19

Kolego Piotrek,wstępna wycena regeneracji spodu w moim W210 w Drim Car z Dębicy(patrz YT) opiewa na kwotę 10 tyś zł,wraz z konserwacją,czy to dużo? Nie mam zamiaru pozbywać się auta,więc cena jest OK.Naturalnie po oględzinach auta cena może trochę spaść,prosiłem o wariant najbardziej pesymistyczny.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

03 Lut 2021, 14:16

mike napisał(a):Nissan Maxima QX?
a części do tego to gdzie szukać?
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 80
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km

03 Lut 2021, 17:57

Kao napisał(a):a części do tego to gdzie szukać?

Niestety różowo nie jest chociaż jak ktoś ma cierpliwość to a33 ogarnie.

Jak maxima to a33 3,0. Delikatnie (jak na nissana) ma problemy z rdzą. Auto trwałe no ale trzeba podejść do sprawy tak... Zakup i w obwodzie z 5k na serwis + drobne naprawy liczę bez lakiernika.
Chyba że wyrwie się z małym, prawdziwym nalotem no ale wtedy nie za 10k.

p.s.

Kolega sprzedawał taką coś pod 300k.km. to za 13k poszła.
szybki
Moderator - Tuning

03 Lut 2021, 20:43

No ja nie miałbym ochoty czekać z autem u mechanika tygodniami bo brakuje jakiejś pierdoly lub coś jest mega drogo bo trzeba ściągać z Dubaju. To jest propozycja dla kogoś to coś ogarnia sam, sam sobie wykombinuje graty i ma łeb na karku, dla zwykłego Kowalskiego to beznadziejna propozycja
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 80
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Hilux w służbie GOPR
    Toyota Hilux pojawia się wszędzie tam, gdzie wymaga się wytrzymałości, niezawodności i uniwersalności w najtrudniejszych warunkach. Dlatego kilka lat temu do grona użytkowników Hiluxa dołączyło Górskie Ochotnicze ...
    TVR Sagaris - końcówki wydechu rozchodzące się na boki
    Brytyjski TVR nigdy nie był popularną marką, ale stylistyka jego samochodów jest znana wszystkim fanom sportowych aut. Doskonałym przykładem, na co stać Brytyjczyków jest model Sagaris. To produkowane jedynie ...

• 04 Lut 2021, 11:07

Kao napisał(a):No ja nie miałbym ochoty czekać z autem u mechanika tygodniami bo brakuje jakiejś pierdoly lub coś jest mega drogo bo trzeba ściągać z Dubaju.

Nie no Kao nie przesadzaj z tym Dubajem :mrgreen:
    szybki
    Moderator - Tuning