Problem gniazdo anteny !!!

Problem gniazdo anteny !!!

21 Lip 2011, 16:41

Witam! :D
Niedawno zakupiłem samochód volkswagena polo 6n i zauwarzyłem ,ze ktoś zamontował antene " niby chrom " która zardzewiała i zespoiła sie z gniazdem anteny:P. Po wielu próbach demontażu gniazdo sie obrobiło i antena lata 360s i wogóle nie sciąga fal.Byłem z tym u znajomego elektryka który mi powiedział ,ze należy wymienić gniazdo , i tu pojawia sie problem czy da sie jakoś to gniazdo wymienić bez sciągania tapicerki ??? A jeżeli sie nie da to w jaki sposób to zrobić żeby nienarobić strat :? .
Z góry dzięki Piotrek :D
Piotrek007
Obserwowany

Auto: Volkswagen Polo 6N 1.9 SDI

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Auto Nostalgia 2013 / relacja Auto Nostalgia 2013 / relacja
    III edycja Targów Pojazdów Zabytkowych pod nazwą Auto Nostalgia już za nami. Większość z nas mogła przenieść się do czasów swojego dzieciństwa i podziwiać kultowe pojazdy z przeszłości. Przygotowaliśmy ...
    Co kryje się pod nazwą akumulator i jak on naprawdę działa? Co kryje się pod nazwą akumulator i jak on naprawdę działa?
    Akumulator jest, w najprostszy sposób ujmując chemicznym źródłem i jednym z dwóch źródeł prądu w każdym samochodzie z silnikiem spalinowym. Drugim jest alternator lub prądnica (w wypadku starszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50