Problem po wymianie turbiny

Problem po wymianie turbiny

02 Cze 2013, 12:57

Mam problem touranem tdi 1.9 wymieniłem turbine na nową bo mi bardzo kopcił po dodaniu gazu ,po wymianie było i jest wszystko ok ale podczas jazdy po około 20 kilometrach traci moc nie ma przyspieszenia , po zatrzymaniu motoru i wygaszeniu znów mogę jechac bez problemów ale jak przejade około 20 kilometrów znów traci moc co jest grane ???dodatkowo dodam turbina nowa firmy niemieckiej co dla vw robią /badanie turbiny wykazało ze jest w swoich parametrach .....turbina na pewno jest ok to cos innego musi być przypuszczenia ze moze katalizator byc przypchany i to powoduje wejscie w system awaryjny
xmen168
Obserwowany

Auto: touran 1.9 tdi
Silnik: 1.9 tdi 105 km
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 2004

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto
    Szron na szybach, temperatury spadające poniżej zera i pierwsze opady śniegu oznaczają jedno – to ostatni dzwonek, aby przygotować swoje auto do zimy. Okres zimowy jest nie tylko testem dla aut, ale w szczególności ...
    Opel Mokka crossover produkowany będzie w Europie Opel Mokka crossover produkowany będzie w Europie
    W 2014 roku Opel rozpocznie produkcję crossovera Mokka w zakładzie w Saragossie (Hiszpania). Wysoki poziom globalnego popytu na kompaktowe SUV-y daje dodatkowe możliwości wykorzystania mocy zakładu. Opel Mokka będzie produkowany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light