Problem z odpaleniem po długim postoju

Problem z odpaleniem po długim postoju

18 Lip 2018, 19:57

Witam potrzebuje pomocy w sprawie mojego auta. Problem polega na tym ze samochód po długim postoju nie chce zapalić trzeba długo kręcić Audi a4 b6 2.0 ALT . Film z palenia jest pod linkiem

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

przypuszczam ze to może być wina wariatora lub nastawnika faz rozrzadu miał ktoś podobny problem
matti0
Obserwowany

Re: Problem z odpaleniem po długim postoju

19 Lip 2018, 09:23

Jeżeli tak się dzieje zawsze na zimnym po dłuższym postoju to sprawdź czy układ paliwa czasem nie zapowietrza się. Ja bym to zrobił w pierwszej kolejności.

Sprawdzałeś czy są jakieś błędy?

Możesz też zdjąć wtyczkę z czujnika temperatury i zobaczyć czy zimny odpali szybciej.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 10
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problemy z elektryką w samochodach - najczęściej zgłaszane usterki Problemy z elektryką w samochodach - najczęściej zgłaszane usterki
    Wadliwie działający alternator, rozrusznik, awarie czujników czy usterki centralnego zamka lub stacyjki – według mechaników to najczęstsze problemy z elektryką w samochodach jeżdżących po polskich drogach. ...
    Jak głód wpływa na prowadzenie samochodu przez kierowcę? Jak głód wpływa na prowadzenie samochodu przez kierowcę?
    Wielu kierowcom zdarza się prowadzić samochód, odczuwając głód, co skutkuje zmęczeniem oraz obniżoną koncentracją. Żeby tego uniknąć, część osób decyduje się na jedzenie w samochodzie, co jest równie ...

•