Przerwa w ubezpieczeniu OC

Przerwa w ubezpieczeniu OC

04 Cze 2012, 20:24

Ubezpieczenie OC w samochodzie skoczyło mi się z dniem 1 czerwca (wypowiedziałem umowę) przez brak funduszy nie ubezpieczyłem samochodu więc w tym momencie nie mam OC, nie jeżdżę samochodem więc nie ma szans żebym miał jakąś kontrolę drogową czy co gorsze stłuczkę/wypadek. 6-7 czerwca zamierzam podpisać umowę z nowym ubezpieczycielem czy w związku z tym mogę zapłacić karę za brak oc przez te kilka dni albo czy ubezpieczyciel może mieć jakieś "pretensje" o tą przerwę??
wisnia_wwy
Nowicjusz

Miejscowość: Wyszków

Re: Przerwa w ubezpieczeniu OC

07 Cze 2012, 11:26

Teoretycznie możesz dostać karę od UFG, w praktyce - wątpię.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...
    Mitsubishi Outlander PHEV na potrzeby europejskiego odbiorcy Mitsubishi Outlander PHEV na potrzeby europejskiego odbiorcy
    Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) uruchomiła produkcję swojego pionierskiego elektrycznego modelu hybrydowego typu plug-in (PHEV) na potrzeby europejskiego odbiorcy. Dwukrotne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      MINI Clubman Bond Street, tył