Rejestracja pytanie o ciagłość

Rejestracja pytanie o ciagłość

01 Maj 2017, 12:45

Dzień Dobry,

Chciałem zapytać się, czy mogę bez problemu zarejestrować auto w sytuacji poniżej:

Osoba B zawarła umowę zakupu auta z osobą A. Osoba B nie zarejestrowała samochodu. Następnie osoba C zawiera umowę zakupu auta z osobą B. Osoba C jest w posiadaniu umowy pomiędzy osobami A i B oraz osobami B i C.

Jestem w sytuacji osoby C, jeszcze przed podpisaniem umowy. Czy nie będzie problemu z rejestracją samochodu, jeśli pan B nie zarejestrował auta?

Serdecznie dziękuję za odpowiedzi.
TallCandle
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Rejestracja pytanie o ciagłość

01 Maj 2017, 22:32

Nie nie będzie problemu z rejestracją musisz mieć tylko ciągłość umów i kartę pojazdu jeżeli była wydana.
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus UX - crossover, który jeździ jak hatchback Lexus UX - crossover, który jeździ jak hatchback
    Zaprezentowany w 2018 roku model UX jest najnowszym i najmniejszym, kompaktowym crossoverem w gamie Lexusa. Jego opracowanie zajęło japońskim inżynierom 5 lat. Wyróżnia się przestronnym wnętrzem i wzorowym prowadzeniem, ...
    Bernd Rosemeyer - legenda sportów motorowych Bernd Rosemeyer - legenda sportów motorowych
    Przed 75 laty zginął Bernd Rosemeyer, jeden z najlepszych kierowców wyścigowych w całej historii sportów motorowych. 28 stycznia 1938 roku, niespełna 28-letni kierowca poniósł śmierć w wypadku, do którego ...

•