Różne kolory światła - nowe żarniki

Różne kolory światła - nowe żarniki

29 Cze 2011, 21:50

Dziś padł mi żarnik w reflektorze i byłem zmuszony kupić nowy, a że podobno wymienia się parami to kupiłem dwa identyczne. W sklepie sprzedawca zapewniał, że są oryginalne Philips. Porównywałem ze starym przepalonym żarnikiem i wyglądają identycznie.

Po zamontowaniu ich żarniki świecą różną barwa światła. Czy to normalne? Dwa nowe żarniki i różnią się barwą? Jeden świeci bardziej na biało (nieco silniejszym światłem) a drugi świeci nieco bardziej na żółtawo. Wiem, ze żarniki potrzebują czasu na rozświetlenie, ale oba są nowe, kupione w tym samym sklepie i tym samym czasie.

[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Barcia
Nowicjusz

Auto: Audi A4
Paliwo: Benzyna + LPG

Re: Różne kolory światła - nowe żarniki

10 Lip 2011, 08:50

Zamień miejscami to będziesz wiedział czy to wina palnika czy przetwornicy,czy instalacji elektrycznej.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światowa premiera Volkswagena cross up! Światowa premiera Volkswagena cross up!
    Volkswagen rozszerza ofertę samochodów cross o nowego członka New Small Family, o cross up!. To miejskie auto pojawi się na rynku już latem i obok CrossPolo, CrossGolfa i CrossTourana będzie czwartym zindywidualizowanym ...
    Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji
    Kilka dni temu uruchomiono produkcję zupełnie nowego Nissana Micra i pierwsze egzemplarze już opuściły linię montażową. Końcowe kontrole potwierdziły najwyższą jakość wykończenia pojazdów. Dostawy do dealerów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11