Samochód litewski w UK

Samochód litewski w UK

14 Paź 2007, 20:54

Witam wszystkich!
Mam kilka pytan zwiazanych ze sprowadzeniem auta.
1. Przebywam aktualnie w Londynie, chce kupic samochod (do polski- kier. po lewej) i na jednej ze stron internetowych znalazlem ogloszenie:

1992 BMW 3 SERIES 320i 4dr Saloon
* 145,000 miles
* Manual
* Petrol
* Saloon
* 1991 cc
* 1992

Manual, 145,000 miles, LEFT HAND drive,AUTOGAS system installed,cheaper than petrol no power lost,ABS,S/R,E/W,sports steering wheel,performance exhaust,lowered sports suspension,17" alloys,tinted windows,spoiler,Lexus style rear lights. £1,250. ONO

Samochod znajduje sie 60 mil odemnie czyli w UK na litewskich numerach (rej LT).
Chcialbym sie dowiedziec co trzeba i za ile oplacic od poczatku do konca (czyli od zakupu tutaj do rejestracji w Polsce). miedzy innymi ile bede musial zaplacic za miesieczne ubezpieczenie, zeby dojechac do polski- w UK, jakie dokumenty nalezy przygotowac zeby kupic auto i pozniej nie bylo problemow z przerejestrowaniem, na co nalezy zwrocic najwieksza uwage przy zakupie auta (m.in. czy jes kradzione), oraz czy taki samochod z litwy ma dobre zawieszenie- patrzac na drogi jakie u nich sa....
sokoo
Nowicjusz

Re: Samochód litewski w UK

07 Kwi 2008, 12:14

witam, chciałbym sie dowiedzieć czy kupileś ten samochód, a dokładniej jak wyglądał komplet dokumentów. bo właśnie mam zamiar kupić litewski samochód i nie wiem jakich dokumentów mamwymagać i jak one wyglądają
marvin78
Nowicjusz

Miejscowość: londyn

Re: Samochód litewski w UK

22 Sie 2010, 20:51

marvin78 napisał(a):witam, chciałbym sie dowiedzieć czy kupileś ten samochód, a dokładniej jak wyglądał komplet dokumentów. bo właśnie mam zamiar kupić litewski samochód i nie wiem jakich dokumentów mamwymagać i jak one wyglądają
bear65
zbigniew romani
Nowicjusz

Miejscowość: wielka brytania
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    Co piesi robią na jezdni? Co piesi robią na jezdni?
    Może trudno w to uwierzyć, ale piesi leżą, siedzą i klęczą na jezdni. Ze statystyk policji wynika, że w 2016 roku zginęło w ten sposób w Polsce 81 osób, a 68 zostało rannych! Wśród wypadków spowodowanych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI
      GTP Light
      Jaguar