Sprzedaż nie przerejestrowanego samochodu

Sprzedaż nie przerejestrowanego samochodu

12 Lut 2016, 20:06

Witam, kupiłem 29 stycznia tego roku samochód, jednak przed zakupem nie sprawdziłem jakie będą koszty ubezpieczenia, a nie widzi mi się tracić prawie 1.500 zł na to. Więc chce sprzedać ten samochód, jednak jedyną rzeczą jaką na razie zrobiłem było opłacenie podatku. Więc piszę tutaj aby się dowiedzieć czy jest możliwość sprzedania samochodu bez przerejestrowywania go na mnie.
troian
Obserwowany

Auto: bmw e36
Paliwo: Diesel

Re: Sprzedaż nie przerejestrowanego samochodu

12 Lut 2016, 20:51

troian napisał(a):Więc piszę tutaj aby się dowiedzieć czy jest możliwość sprzedania samochodu bez przerejestrowywania go na mnie.
Tak mozesz go sprzedać.Nowemu kupcowi musisz tez dać orginal umowy k/s pomiędzy Tobą a poprzednim wlaścicielem...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

Re: Sprzedaż nie przerejestrowanego samochodu

12 Lut 2016, 22:32

Dzięki za pomoc :)
troian
Obserwowany

Auto: bmw e36
Paliwo: Diesel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady] Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady]
    Jak wymienić żarówki W5W podświetlenia rejestracji w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w którym pokazujemy jak to zrobić. Wymiana ...
    Volkswagen Golf VII generacji lżejszy i oszczędniejszy Volkswagen Golf VII generacji lżejszy i oszczędniejszy
    4 września Volkswagen zaprezentował w Berlinie po raz pierwszy nowego Golfa. 17 września w Polsce rozpoczęła się przedsprzedaż tego bestsellera, który jak dotąd znalazł już ponad 29 milionów nabywców. ...

•  
    • Ochotnicza Straż Pożarna, wyposażenie samochodu
      WOŚP 2008
      Skoda Fabia, tuning
      Man of Steel - Monster Truck