Tani oraz dobry warsztat\mechanik w Warszawie?

30 Kwi 2018, 22:52

Ja swoje BMW serwisuję obecnie w MService. Sprawdzone miejsce, polecił mi znajomy, który od lat jeździ autami tej marki. Muszę przyznać, że obsługa bardzo solidna, wysoki poziom wykonywanych usług, super podejście do Klienta. To jest serwis partnerski BMW, więc idą za tym pewne profity, np. wyposażenie serwisu musi być zgodne z wytycznymi BMW, tak samo naprawy wykonuje się zgodnie z wymaganiami producenta. No i zaleta jest też taka, że ceny są niższe niż w autoryzowanych serwisach.
krynia87
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 01 12 2008
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Honda Civic
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2010

30 Maj 2018, 12:43

Ja bym doradził Wacar (prowadzą stronę). Kompleksowy warsztat, z pełnym zakresem obsługi. Wymieniam tutaj sezonowo opony, robię przeglądy, jak kupowałem używany samochód jakiś czas temu to też sobie do nich podjechałem na przegląd przed zakupem, żebym się czasem w jakiś złom nie wpakował. Człowiek niby ma jakieś pojęcie o mechanice i tak na oko to wóz wyglądał w porządku ale jednak lepiej podłączyć pod komputer i sprawdzić bardziej gruntownie.
kamilswiech90
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 18 02 1989
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW
Silnik: 2.0

23 Lip 2018, 12:35

Bez dyskusji firma w Wawie na ul. Estrady. Sa najlepsi
korniszon79
Nowicjusz
 
Posty: 25
Prawo jazdy: 14 06 1998
Przebieg/rok: 42tys. km
Auto: Skoda Superb
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

30 Wrz 2018, 20:47

Podczas ostatniej podróży służbowej w związku z awarią auta trafiłem do Autonaprawa Legionowo. Naprawa niemal od ręki, obsługa fachowa i uprzejma. Dodatkowo korzystna cena. Oby jak najwięcej takich warsztatów.
Franek74
Nowicjusz
 
Posty: 30
Prawo jazdy: 08 01 2008
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: nie mam

04 Paź 2018, 13:45

firma na ul.Estrady. Sprawdzony warsztat. Osobiście jeżdżę tam od blisko 20 lat i an razu nie zawalili sprawy.
korniszon79
Nowicjusz
 
Posty: 25
Prawo jazdy: 14 06 1998
Przebieg/rok: 42tys. km
Auto: Skoda Superb
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

10 Paź 2018, 09:20

Pan (korniszon) to chyba jest właścicielem tego zakładu, bowiem wszystkie posty dotyczą promowania tegoż to warsztatu. Na pewno bym go nie polecał :).
lunareth
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 10 10 2008
Auto: Nie mam

30 Gru 2018, 22:29

Niestety, z Warszawy nie jestem w stanie Ci nikogo polecić. Za to naprawdę ciekawą ofertę posiada PRO Warsztat zlokalizowany w Nowej Iwicznej. Jest stosunkowo tani, a jego oferta jest niezwykle obszerna. Zajmuje się między innymi serwisem klimatyzacji i robi to bardzo dobrze!
mayczak
Nowicjusz
 
Posty: 5

22 Sty 2019, 11:38

Zakłady Mechaniczne Kazimieruk to chyba najlepszy zakład z jakim się spotkałem. Mówią z mostu jaka będzie cena, części oryginalne, nie naciągają. Ogólnie tam chodzę
Witek88
Nowicjusz
 
Posty: 4

22 Lut 2019, 09:35

Ja też polecam Zakłady Mechaniczne Kazmieruk. Ceny mają niezle 2x już uratowali mi życie :D
Michau64
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 16 07 1986
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Nie mam

18 Kwi 2019, 09:26

W Zakładach Mechanicznych Kazimieruk są świetne ceny i profesjonliści. Polecam
Witek88
Nowicjusz
 
Posty: 4

22 Kwi 2019, 12:05

Ciężko o takie połączenie ;) Dużo mechaników naciąga swoich klientów, jak wyczują, że Ci się nie znają kompletnie na naprawach. Ja staram się sam coś grzebać przy swoim samochodzie. Jeżeli też stawiacie na domowe naprawy to preczytajcie: "W teorii diagnostyka komputerowa jest narzędziem idealnym, ponieważ kody błędów pozwalają bardzo precyzyjnie określić miejsce wystąpienia usterki. Taka jest zresztą rola diagnosty. Mechanik jednak na tym poprzestać nie może, ponieważ przyczyna usterki może tkwić poza konkretnym elementem, np. usterka pompy paliwa, której komputer nie zgłasza, może leżeć u podstaw błędów EGR, których kody udało się odczytać. Diagnostyka jest zatem tylko punktem wyjścia i nie stanowi gotowych odpowiedzi. Kody błędu dla kiepskiego diagnosty są rozwiązaniami problemu. Dla dobrego diagnosty – wskazówkami, co do lokalizacji i możliwego charakteru usterek." Ja tu znalazłem informacje na temat najczęstszych błedach przy diagnostyce komputerowej
Krewkinani
Nowicjusz
 
Posty: 9
Prawo jazdy: 19 12 1993
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: nie mam
Skrzynia biegów: Manualna

22 Sie 2019, 18:29

Witam, ktoś może polecić mechanika w Warszawie, który naprawi samochód mający przeszło 40 lat, vw bus cieknie paliwo może przewody albo bak.
Zygi1
Obserwowany
 
Posty: 1

23 Sie 2019, 13:15

Zadzwonić do kilku i popytać. Im dalej od większego miasta tym taniej. Z dobrymi mechanikami jak z restauracją...dla każdego coś innego :D
ZnajdzMechani
Nowicjusz
 
Posty: 3

25 Lut 2020, 08:32

Nie wiem dokładnie co chcesz naprawić ale z własnego doświadczenia polecam Auto Perfekt Serwis na ul. Hery. Nagła awaria kompresora klimatyzacji postawiła całą moją podróż pod znakiem zapytania. Na szczęście naprawę przeprowadzili w szybkim czasie.
Zamszyk
Obserwowany
 
Posty: 1

03 Mar 2020, 15:17

Ja swoje oba samochody serwisuje od lat w Polmozbycie za Legionowem. Wolę podjechać kawałek i mieć pewność, że naprawa będzie dobrze wykonana. Panowie służą pomocą we wszystkim. Czy to elektryka, czy geometria czy mechanika. Kiedyś jadąc w trasę w sobotę, wbiło mi się coś w oponę. Zrobili mi od ręki. Polecam :)
karolina2905
Obserwowany
 
Posty: 1