Tani oraz dobry warsztat\mechanik w Warszawie?

Re: Tani oraz dobry warsztat\mechanik w Warszawie?

30 Kwi 2018, 23:52

Ja swoje BMW serwisuję obecnie w MService. Sprawdzone miejsce, polecił mi znajomy, który od lat jeździ autami tej marki. Muszę przyznać, że obsługa bardzo solidna, wysoki poziom wykonywanych usług, super podejście do Klienta. To jest serwis partnerski BMW, więc idą za tym pewne profity, np. wyposażenie serwisu musi być zgodne z wytycznymi BMW, tak samo naprawy wykonuje się zgodnie z wymaganiami producenta. No i zaleta jest też taka, że ceny są niższe niż w autoryzowanych serwisach.
krynia87
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 12 2008
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Honda Civic
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2010

Re: Tani oraz dobry warsztat\mechanik w Warszawie?

30 Maj 2018, 13:43

Ja bym doradził Wacar (prowadzą stronę). Kompleksowy warsztat, z pełnym zakresem obsługi. Wymieniam tutaj sezonowo opony, robię przeglądy, jak kupowałem używany samochód jakiś czas temu to też sobie do nich podjechałem na przegląd przed zakupem, żebym się czasem w jakiś złom nie wpakował. Człowiek niby ma jakieś pojęcie o mechanice i tak na oko to wóz wyglądał w porządku ale jednak lepiej podłączyć pod komputer i sprawdzić bardziej gruntownie.
kamilswiech90
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 02 1989
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW
Silnik: 2.0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Patrz na drogę podczas jazdy Patrz na drogę podczas jazdy
    Polskie prawo zabrania kierowcom korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy, jeśli urządzenie jest trzymane w ręce. Wiele osób ignoruje jednak ten przepis. Obecnie już nie tylko dzwonią i piszą ...
    BMW Concept serii 4 Coupé 2012 BMW Concept serii 4 Coupé 2012
    BMW Concept serii 4 Coupé niesie dodatkowe pokłady sportowego i ekskluzywnego charakteru, przez co wyraźnie odróżnia się od modeli serii 3. Dynamiczny pas przedni konceptu tworzą ostre kontury i złożone powierzchnie. ...

•  
    • Suzuki Kizashi - zdjęcie 2.
      Audi R8 LMS
      Mitsubishi L200 Expedition Camper, 3
      Toyota Camry hybrid, tył, samochód z klocków lego