Tani oraz dobry warsztat\mechanik w Warszawie?

Re: Tani oraz dobry warsztat\mechanik w Warszawie?

30 Kwi 2018, 23:52

Ja swoje BMW serwisuję obecnie w MService. Sprawdzone miejsce, polecił mi znajomy, który od lat jeździ autami tej marki. Muszę przyznać, że obsługa bardzo solidna, wysoki poziom wykonywanych usług, super podejście do Klienta. To jest serwis partnerski BMW, więc idą za tym pewne profity, np. wyposażenie serwisu musi być zgodne z wytycznymi BMW, tak samo naprawy wykonuje się zgodnie z wymaganiami producenta. No i zaleta jest też taka, że ceny są niższe niż w autoryzowanych serwisach.
krynia87
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 12 2008
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Honda Civic
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2010

30 Maj 2018, 13:43

Ja bym doradził Wacar (prowadzą stronę). Kompleksowy warsztat, z pełnym zakresem obsługi. Wymieniam tutaj sezonowo opony, robię przeglądy, jak kupowałem używany samochód jakiś czas temu to też sobie do nich podjechałem na przegląd przed zakupem, żebym się czasem w jakiś złom nie wpakował. Człowiek niby ma jakieś pojęcie o mechanice i tak na oko to wóz wyglądał w porządku ale jednak lepiej podłączyć pod komputer i sprawdzić bardziej gruntownie.
kamilswiech90
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 02 1989
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW
Silnik: 2.0

23 Lip 2018, 13:35

Bez dyskusji firma w Wawie na ul. Estrady. Sa najlepsi
korniszon79
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 06 1998
Przebieg/rok: 42tys. km
Auto: Skoda Superb
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

5 technologicznych ciekawostek w wodorowej Toyocie Mirai 5 technologicznych ciekawostek w wodorowej Toyocie Mirai
    "Mirai" po japońsku znaczy "przyszłość". To nie przypadek, że Toyota nadała taką właśnie nazwę swojemu pierwszemu modelowi zasilanemu wodorem. Mirai nie emituje żadnych spalin ani zanieczyszczeń, a jego napęd pracuje bardzo ...
    [SUV-C] Tucson I 2,0 CRDi / Freelander I 2,0 TD4 / X-Trail I 2,2 Di [SUV-C] Tucson I 2,0 CRDi / Freelander I 2,0 TD4 / X-Trail I 2,2 Di
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kompaktowy SUV - silnik diesla o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - napęd na cztery koła - modele z okolic 2005r. Wytypowane modele do zestawienia: - Hyundai Tucson I 2,0 ...

•  
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Jeep Grand Cherokee, przykładowy plenner
      Adam Gładysz, Scirocco R Cup 2012, Norisring.
      Men's Day 2010