Tavria - montaż głośników

Tavria - montaż głośników

28 Sty 2011, 22:11

Witam!

Mam zamiar zamontować w swojej Tavrii skromne Car Audio (2 głośniki Helix B6X 16,5cm, 2 wysoko-tonowe Peyinga i radio Pioneer 2300UB ). Nie wiem tylko jak zamontować głośniki, czy przykręcić do plastiku czy może do blachy w drzwiach (wiadomo będzie konieczne cięcie blachy). Oto kilka fotek gdzie by je zamontować:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Oczywiście drzwi mam zamiar wygłuszyć.

Jak uważacie? Jaka będzie różnica w dźwięku po przykręceniu w plastiku a blasze?

P.S Intryguje mnie jeszcze jak podłączyć głośniki do radia, mianowicie kumpel mi powiedział abym tweetery dał jako Front Speaker, a Helixy jako Rear. Dzięki temu bym sobie regulował przepływ dźwięku na tył i przód. Dobre to?

Pozdro
sobi1910
Nowicjusz

Miejscowość: Zgierz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SEAT Toledo - nowy, elegancki i nowoczesny SEAT Toledo - nowy, elegancki i nowoczesny
    Nadchodzi nowy SEAT Toledo. Dynamiczny i elegancki na zewnątrz, nowoczesny wewnątrz, napędzany wydajnymi i oszczędnymi jednostkami TSI i TDI i wyjątkowo praktyczny sedan o sportowej aparycji. Czyli potwierdzona za sprawą ...
    Limuzyna Audi A8 L extended Limuzyna Audi A8 L extended
    Życzenie klienta jest priorytetem dla czterech pierścieni, nawet wtedy gdy wymagania wydają się niezwykłe. Przykładem takiego podejścia jest przygotowanie specjalnej wersji Audi A8. Na zamówienie jednego z europejskich ...

•  
    • Summer Cars Party 2009
      842365617 3 1080x720 chrysler-neon-20-16-v-gaz-zarejstrowany-automat-stan-bdb-osobowe
      Samochody do zniszczenia
      Porównanie: Ford Fiesta IV, Honda Jazz II, Seat Ibiza III, Suzuki Swift III