Toyota RAV-4 II czy Kia Sportage?

Toyota RAV-4 II czy Kia Sportage?

06 Lis 2012, 19:26

Hej witam wszystkich, po pierwsze chciałbym przeprosić ze ew. złe wybranie miejsca tematu jestem tu pierwszy raz. Myślę nad kupnem tychże 2óch samochodów w cenie do 27 tyś. Ofert na allegro tego typu jest multum więc proszę o radę na co zwracać uwagę przy zakupie, słyszałem że ravki są mało awaryjne, a w kijankach szybko leci blacha, Podstawa dla mnie to napęd, autko będzie jeździło głównie po mieście,i lekkich drogach o miękkiej nawierzchni. Co myślicie o tych dwóch autkach, jak ma sięw nich eksploatacja i awaryjność. Za takie pieniądze ravkę spokojnie znajdę już od rocznika 2002. Także wydaje mi się, że to dobry wybór. Proszę o wasze komentarze.
Seba24
Obserwowany

Prawo jazdy od: 28 01 1994
Auto: Planuję Kupić
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[A] Matiz 0,8 / Seicento 0.9 / 106 1,0 / Lupo 1,0 [A] Matiz 0,8 / Seicento 0.9 / 106 1,0 / Lupo 1,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód segmentu A - pojemność silnika do 999ccm - modele z ok. 2000r. Wytypowane modele do zestawienia: - Daewoo Matiz 0,8 - 51KM - Fiat Seicento 0,9 - 39KM - Peugeot 106 1,0 - ...
    Czy na pewno stać Cię na diesla? Czy na pewno stać Cię na diesla?
    Myślisz, że spalanie to jedyne koszta eksploatacji? A co z osprzętem silnika, wyeksploatowaniem samochodu i eksploatacją miejską. Diesel nagrzewa się po 10-15km w mieście. Wtedy ropniak pali 2x więcej jak nie więcej, W dodatku ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Jaguar