Transmiter, a muzyka z mp3

28 Sty 2012, 11:54

Cześć,

Mam w "swoim" samochodzie ( Daewoo Tico ) radio na kasety. W związku z tym, że auto pożyczam tylko na weekendy i jakieś większe wolne to nie opłaca mi się specjalnie do niego kupować radia ( po za tym nie mam tyle gotówki ). Ostatnio znalazłem różnego rodzaju Transmitery samochodowe. Chciałbym poznać Waszą opinie na ich temat. Dodam, że nie zależy mi na niewiadomo jakiej jakości dźwięku. Chodzi mi tylko o to, żebym mógł słuchać swojej muzyki z odtwarzacza mp3. Czy w moim przypadku taki transmiter będzie odpowiedni?

Pozdrawiam.
lachu543
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 15 12 2011
Auto: Fiat Tipo
Silnik: 1.4 T-Jet 120KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2017

29 Sty 2012, 09:19

Nie wiem czy to dobry pomysł - sądząc po wypowiedziach użytkowników, transmitery z nóg nie zwalają .. Warto dodać kilka dych i kupić radio z USB i SD ..
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
silvo44
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2893
Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy: 01 09 1983
Auto: TOYOT YARIS III
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

31 Sty 2012, 10:43

Witam na forum. Szkoda,że nie masz możliwości zakupu radia,to byłoby najlepsze rozwiązanie. Transmiter dostaniesz za około 30zł i jeżeli sporadycznie słuchasz muzyki,to wg mnie w zupełności wystarczy. Szukaj w dobrych sklepach internetowych.
Avde
Nowicjusz
 
Posty: 46
Prawo jazdy: 14 05 1998
Auto: Ford
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku
    Toyota, Lexus i Honda biorą udział w pilotażowym programie w Japonii, którego zadaniem jest automatyczne wezwanie pomocy, kiedy dochodzi do wypadku. Nowością w stosunku do tego rodzaju systemów działających w różnych częściach ...