Ubezpieczenie graniczne - czy ktoś prowadzi sprzedaż 24/7?

Ubezpieczenie graniczne - czy ktoś prowadzi sprzedaż 24/7?

08 Cze 2017, 12:24

Cześć. Planuje zakup samochodu na niemieckich blachach. Jestem dogadany z właścicielem itd. Problem polega na tym, że i ja i sprzedający możemy się spotkać tylko w godzinach późno wieczornych (praca i dzielący nas dystans), a potem muszę tym samochodem przejechać ponad 300km. Wszędzie gdzie sprawdzałem sprzedaż ubezpieczeń granicznych odbywa się w normalnych godzinach pracy firmy, czyli do 17-18. Czy znacie może jakiegoś ubezpieczyciela, który robi to 24/7 przez telefon lub internet?

Dodatkowo w Link4 powiedziano mi, że żeby sprzedali mi takie ubezpieczenie, umowa musi być spisana z obcokrajowcem.
Co jeśli samochód jest na niemieckich blachach, ale kupuję go od Polaka mieszkającego przy granicy?
thegreatshu
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 06 1990
Auto: NIE MAM

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mille Miglia 2017 - najpiękniejszy rajd na świecie Mille Miglia 2017 - najpiękniejszy rajd na świecie
    Po 4 dniach i tysiącu mil kierowcy startujący w Mille Miglia dotarli do Brescii! Najpiękniejszy rajd na świecie dobiegł końca. Prawie pół tysiąca zabytkowych aut wyścigowych, co najmniej drugie tyle samochodów ...
    Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI
    MINI Folding Bike Lime to wszechstronny środek transportu stanowiący idealne połączenie stylu, designu i nowoczesności. Dzięki aluminiowej ramie, ośmiu przełożeniom oraz 20-calowym kołom jaskrawozielony składany rower jest ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi RS Q3 concept, 3
      Volkswagen Jetta Hybrid
      Przerobiona motorynka
      KWID CONCEPT, Renault, tył