W211 dziwny dźwiek po zgaszeniu

W211 dziwny dźwiek po zgaszeniu

15 Gru 2018, 17:33

Witam, chcę kupić w211 i dziasiaj oglądałem egzemplarz z silnikiem 2.6 + lpg. Po odbyciu jazdy próbnej i zgaszeniu silnika, w okolicach tylnych kół było słychać dźwięk, jakby przelewania się paliwa. Trwało to ok 3-4min i było słychać tylko na zewnatrz auta, głównie przy lewym tylnym kole. Co to może być ?
Barfin22
Nowicjusz

• Re: W211 dziwny dźwiek po zgaszeniu

21 Gru 2018, 16:17

Tam raczej nic innego niż paliwo nie ma prawa się przelewać tylko dlaczego po wyłączeniu auta było cos takiego słychać hm… a próbowałeś może przekręcić z powrotem kluczyk do zapłonu i posłuchać czy pompkę słychać?
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 8
    Auto: Nie mam

Re: W211 dziwny dźwiek po zgaszeniu

24 Gru 2018, 11:34

Problem wyjaśniony. Coś się musiało zapowietrzyć, bo po odkręceniu korka od wlewu paliwa wszystko ucichło.
    Barfin22
    Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Flotowy segment B - jakie auta wybierają firmy? Flotowy segment B - jakie auta wybierają firmy?
    Segment B niezmiennie od dziesięcioleci bije rekordy w Europie. Czemu małe hatchbacki są chętnie wybierane? Przede wszystkim z uwagi na rozsądną cenę, łatwość poruszania się po mieście, coraz wyższy poziom technologicznej ...
    Jakie paliwo wybrać, by auto odpaliło w każdych warunkach? Jakie paliwo wybrać, by auto odpaliło w każdych warunkach?
    Po polskich drogach jeździ ponad 19 milionów samochodów, co oznacza, że statystycznie co drugi Polak posiada auto. Mimo to, wiedza na temat tego, jakie paliwo jest najlepsze dla naszego auta w okresie zimowym, ...

•  
    • Warto przeczytać