Witam BMWe46 2001 rok.

Witam BMWe46 2001 rok.

02 Wrz 2018, 14:08

Witam bmw e46 2001 rok nie mogę otworzyć auta posiadam 2 kluczyki żaden z nich nie otwiera z pilota. Od pewnego czasu używałem kluczyka do otwierania auta aż do dziś chciałem jechać a tu nie mogę otworzyć. Kluczykiem kręcę lewo prawo a auto się nie otwiera. Dodam że otworzyłem jeden kluczyk w celu wymienienia bateri i uszkodził go. A bateria jest lutowana do płytki w kluczyku. Jeżeli miał ktoś podobna sytuacje proszę o pomoc.
Debet
Obserwowany

Re: Witam BMWe46 2001 rok.

02 Wrz 2018, 14:30

W BMW baterii się nie wymienia bo jest ładowana samoczynnie kiedy znajduje się w stacyjce, a może i poprostu padł akumulator skoro nie możesz otworzyć z pilota, a bagażnik manualnie możesz otworzyć?
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6

Re: Witam BMWe46 2001 rok.

27 Wrz 2018, 21:10

Wiesz co, to dziwne, bo nawet z rozładowanym akumuluatorem, manualnie powinien się otworzyć. Wszystkie drzwi się nie otwierają? Jeśli tak to może drzwi się zacięły. Bądź jakiś system od tego.
de345
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć cech dobrego kierowcy - sprawdź czy je posiadasz Pięć cech dobrego kierowcy - sprawdź czy je posiadasz
    Badania przeprowadzone przez psychologów wykazują, że większość osób ocenia swoje umiejętności kierowcy jako powyżej przeciętnej, nawet mając świadomość, iż inni oceniliby je niżej. Trenerzy Szkoły Bezpiecznej ...
    Doświadczalny samochód autonomiczny Lexusa Doświadczalny samochód autonomiczny Lexusa
    Po torze testowym amerykańskiego Toyota Research Institute (TRI) jeździ biały Lexus LS 600hL z kamerami na dachu. Obecność licznych czujników nie dziwi – to w końcu samochód doświadczalny. Pewną konfuzję ...

•