Wyciagarka ręczna

13 Maj 2020, 19:14

Kangaroowinch a Powerwinch to jest to samo. Modele różnią się tylko literką w nazwie modelu. A tak wszystko maja to samo, te same parametry itd. To jedna firma.
MacieKor
Nowicjusz
 
Posty: 3

08 Cze 2020, 09:23

Tak też myślałem że to jedno i to samo. Wszędzie, gdzie sie na nie nie spojrzy, wyglądają identycznie. Nawet modele mają tak samo nazwane, poza pierwszą literą. Widziałem tez że powerwincze czy też kangaroowincze montowane są w wozach strażackich.
JacekBrzez
Nowicjusz
 
Posty: 7
Prawo jazdy: 18 10 2001
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Ford Fiesta
Paliwo: Benzyna

27 Cze 2020, 19:40

Jak potrzebujesz siłowni to kup ręczną typu tirfor, niec innego się nie nadaje, szczególnie jeśli jeździsz czymś ciężkim typu Pajero, Discovery o Patrolu Y61 to już w ogóle. Chińską wyciągarkę elektryczną kup i akumulator ogromny z wielkim prądem rozruchowym, chyba 1100zł najtańsza, zawsze jej używaj ze zbloczem, zawsze. O chińczyka bardzo dbać trzeba, czyścić i smarować, linę natłuścić, kilka lat pojeździ.
ziental
Nowicjusz
 
Posty: 18
Prawo jazdy: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zredukuj prędkość i zwiększ dystans jadąc po mokrej nawierzchni
    Jazda w deszczu oznacza gorszą widoczność i wydłużony czas reakcji kierowcy, a wjechanie w kałużę może wiązać się z ryzykiem bardzo niebezpiecznego poślizgu wodnego lub uszkodzenia auta. Dlatego na mokrej nawierzchni niezbędne ...
    Limuzyny - przegląd polskiego rynku
    Nawiązując do wydarzenia które dzisiaj się rozpoczyna to limuzyna Donalda Trumpa jest już w Warszawie i budzi na pewno nie małe emocje nie tylko miłośników motoryzacji. Ten opancerzony samochód wyposażony ...

  •