Audi A 4 b6 quatro combi problem z kierunkowskazami

Audi A 4 b6 quatro combi problem z kierunkowskazami

06 Kwi 2017, 17:14

Witam.
Mam problem tego typu że włączając lewy lub prawy kierunek świecą oba jednocześnie tak jak awaryjne. co może być przyczyną i od czego zacząć. Zostałem właścicielem tego wozu parę dni temu i nie bardzo wiem co jest grane.
Bardzo proszę o pomoc.
puchacz888
Nowicjusz

Miejscowość: Szczyrk

Re: Audi A 4 b6 quatro combi problem z kierunkowskazami

06 Kwi 2017, 21:27

Proszę się zapoznać z tematyką działów na naszym forum i pisać tematy w właściwych tematycznie działach. Tym razem przenoszę.
A jeżeli chodzi o problem, to powodem może być albo włącznik awaryjnych albo przekaźnik awaryjnych.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

07 Kwi 2017, 08:39

Bardzo przepraszam za złe ulokowanie problemu ale dla mnie w ogóle to sukces że cokolwiek udało mi się tutaj zamieścić. Postaram się zebrać info jak z tego miejsca korzystać by nie robić zamieszania. Na razie jestem zielony jak trawka o tej porze roku więc proszę o wyrozumiałość. Teraz jeszcze z niecierpliwością czekam na pomoc ze strony technicznej do opisywanego problemu i będę szczęśliwy...
puchacz888
Nowicjusz

07 Kwi 2017, 08:42

AA no tak przejąłem się burą że nie doczytałem do końca sprawdzę ww elementy. Bardzo dziękuję :D :D
puchacz888
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX
    Lista specjalnych modeli Lexusa robi się coraz dłuższa. Po sedanie IS ze wstawkami w kolorze indygo oraz coupé LC pokrytym specjalnym, zielonym lakierem czas na wyjątkową odmianę Lexusa NX. SUV już wkrótce trafi ...
    Siedmiomiejscowy Lexus RX Siedmiomiejscowy Lexus RX
    Jak podaje japoński magazyn Mag-X, premiera wydłużonej wersji bestsellerowego crossovera Lexus RX z kabiną o trzech rzędach siedzeń ma nastąpić już na jesiennym Tokyo Motor Show, a do sprzedaży ruszy w styczniu 2018. Według ...

•