Auto do przeprowadzki

24 Cze 2010, 10:50

Szukam samochodu nadającego się do firmy zajmującej się transportem. Prowadze firmę przeprowadzki i potrzebuje coś koniecznie z windą, mało awaryjnego i w rozsądnej cenie. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
Ostatnio edytowany przez krauss, 24 Cze 2010, 21:41, edytowano w sumie 1 raz
krauss
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: warszawa

15 Lip 2010, 13:50

Proponuję rozejrzeć się na stronach firm prowadzących taką działalność.
Ostatnio edytowany przez iggy81, 15 Lip 2010, 20:13, edytowano w sumie 1 raz
iggy81
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Warszawa

27 Lip 2010, 14:30

rzucam Ci link do stronki z firmami transportowymi, zadzwoń i pogadaj!  http://transport-samochodowy.pf.pl/
Ostatnio edytowany przez krzysgladiator, 28 Lip 2010, 00:27, edytowano w sumie 1 raz
krzysgladiator
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Łódź

13 Wrz 2010, 11:20

Witam. Wraz z Żoną jakiś czas temu przeprowadzaliśmy się do nowego mieszkania. Niestety nie poradziliśmy sobie z przeniesieniem wszystkich mebli jak i sprzętu... Trafiliśmy jednak na stronę firmy która oferuje przeprowadzki warszawa.

Firma ta wypadła lepiej niż oczekiwaliśmy. Super! Jeśli ktokolwiek potrzebuje transportu to polecamy właśnie ta firmę!
Ostatnio edytowany przez petrospep, 13 Wrz 2010, 21:37, edytowano w sumie 1 raz
petrospep
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Wawa

22 Wrz 2010, 13:35

Witam. Prowadzę na Śląsku firmę Trans-Speed Przeprowadzki Katowice zajmujemy się przeprowadzkami. W odpowiedzi na twoje pytanie sugeruję autko za ok 25000 nie musi to być Merc, czy VW wystarczy Peugeot, Citroen, Opel cena zakupu dużo niższa, koszty eksploatacji porównywalne. koniecznie w zabudowie kontener o wymiarach min ok 4x2x2. Iveco, Fiata odradzam, mam złe doświadczenia z tymi markami. Przy zakupie radzę się udać do stacji diagnostycznej, bo strucli nie brakuje. Co do windy, fajna rzecz, ale przy przeprowadzkach średnio sie przydaje, a jest z nią trochę problemów np. UDT, obniżenie ładowności samochodu o wagę windy, tylne zawiecho też trochę cierpi bo cały jej ciężar wisi na tyle. Tyle od mnie
Powodzenia w poszukiwaniach
Ostatnio edytowany przez wojtas_73, 22 Wrz 2010, 23:09, edytowano w sumie 1 raz
wojtas_73
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Katowice

29 Lis 2010, 17:24

Witam. Prowadzę firmę YAVID-AUTO Przeprowadzki - Wrocław, Opole, Częstochowa. Polecam Samochody Citroen, Fiat, Peugeot i Iveco od 1995 do 2001 roku z silnikami 2,5 D bardzo tanie w utrzymaniu. Zabudowa: Kontener z windą lub plandeka z windą. Winda załadowcza jest konieczna przy przeprowadzkach: sejfy, pianina, fortepiany, przeróżne maszyny i urządzenia i td. Odradzam samochody Renault, Ford, Kia. Pozdrawiam
a.yavid
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Opole
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Skoda Scala z jakim silnikiem?
    Zupełnie nowy, kompaktowy model w portfolio ŠKODY dostosowuje swoją moc i charakter do indywidualnych potrzeb kierowców. SCALA dostępna będzie w czterech wariantach silnikowych: trzech benzynowych i jednym wysokoprężnym. ...

08 Gru 2010, 21:31

Jeśli idzie o samochód to nie będę doradzał, ale przy wyborze windy to stanowczo odraczam windy angielskie, szwajcarskie i francuskie. Znaczne trudności z dostępem do części i spore koszty części zamiennych. Oczywiście najlepiej winda aluminiowa, bo jest lżejsza. Przy kupnie windy warto sprawdzić stan siłowników - wycieki, wżery itp.
Jeśli idzie o dostępność części do wind samochodowych to polecam sklep sklep.largo.com.pl
Ostatnio edytowany przez Grzegorz2, 09 Gru 2010, 23:49, edytowano w sumie 1 raz
Grzegorz2
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Łódź

26 Sty 2011, 11:21

zajmuje się przeprowadzkami i polecam Iveco Eurocargo mam ich 15 sztuk i swietnie sie sprawdzaja praktycznie bezawaryjne idealnie nadaja sie do przeprowadzek
kamien22
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: poznan

18 Maj 2017, 01:38

Jeżeli potrzebujecie sprawdzonej firmy od przeprowadzek w całej Polsce i za granicę to zobaczcie jak sie to robi w internecie.
lyer
Nowicjusz
 
Posty: 4
Przebieg/rok: 36tys. km
Auto: Dacia Logan
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2015

02 Wrz 2017, 18:32

Jeśli do wynajęcia to polecam firmę Bziuk, wynajmowałam od nich auto
na moją przeprowadzkę. Jest solidna i mają bardzo dobre ceny jak na
Warszawę.
Leather
Nowicjusz
 
Posty: 15
Prawo jazdy: 17 09 1932
Przebieg/rok: 17tys. km
Auto: Nie mam

26 Paź 2017, 10:36

Zależy jak duże przeprowadzki chcemy przeprowadzać :D
Polecam daabs.eu.
Każdy rodzaj wielkości dostępny
Loaikis
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 14 03 2006
Auto: GOLF 6
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 2016