AUTODOFINANSOWANIE

15 Lis 2014, 15:42

Piszecie Państwo o ADF w Warszawie, ale jest J&J group w Krakowie, kup od nich auto płacą za reklame na samochodzie w m-cu za 600km-600zł.
emilka
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 09 05 1989
Przebieg/rok: 9tys. km
Auto: mercedes 124
Silnik: 300
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1990

09 Gru 2014, 14:05

Zarząd spółki J&J INSURANCE FINANCIAL CAR FLEET MANAGEMENT GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Cegielniana 4a/15 identyfikująca się numerem NIP 6793088090 uprzejmie oświadcza, że NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z DZIAŁALNOŚCIĄ SPÓŁEK ADF i ADF-STUDIO.

Powyższe oświadczenie zostało sporządzone w związku z nagminnie pojawiającymi się oskarżeniami i bezpodstawnymi zarzutami pod naszym adresem, co przekłada się na obawy naszych Klientów oraz Kontrahentów i rażąco działa na szkodę naszej firmy.

Chcąc uspokoić naszych obecnych i przyszłych klientów pragniemy nadmienić, że wszelkie podobieństwa J&J GROUP oraz ADF-STUDIO wynikają wyłącznie z pomysłu zaczerpniętego od firm działających na podobnej zasadzie w wielu krajach Europy Zachodniej.
Działamy w sposób przejrzysty i transparentny w oparciu o wysokie standardy etyczne, a naszym nadrzędnym celem jest zbudowanie sieci samochodów reklamowych na terenie całego kraju.
W przeciwieństwie do innych firm, mamy zawarte kontrakty reklamowe na wiele lat naprzód z największymi firmami branży finansowej, brokerskiej oraz ubezpieczeniowej, przez co dajemy gwarancję trwania Umowy w całym jej okresie bez ryzyka utraty Kontrahentów.

Jednocześnie J&J GROUP jest podmiotem działającym w wielu branżach, co daje dodatkową gwarancję stabilności finansowej na tak niepewnym rynku jakim jest rynek reklamy zewnętrznej.

Z poważaniem
Zarząd J&J GROUP sp. Z o.o.
JJGroup
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: nie mam

09 Gru 2014, 16:14

Lipa :x
ekoelk
Nowicjusz
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 01 07 1986
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Toyota Auris
Silnik: 1,4
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

07 Sty 2015, 10:06

A firma Eveco Jana Leśniewskiego ???
bloodbear
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: Renault Megane III
Paliwo: Diesel

12 Sty 2015, 00:39

to agent ubezpieczeniowy z którym mieli umowe podpisaną, ale bardzo szybko im wypowiedział jak rozmawiałem z nim. b yły też pogłoski że to ojciec jednego ze wspólników.
MARIAN77
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 03 02 2003
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

02 Lut 2015, 18:43

J&J Group, to nie jest ta sama firma, nie mają nic z nią wspólnego. Finansowanie auta przebiega na uczciwych warunkach, od kilku miesięcy współpracuję z J&J i wszystko gra, kasa za reklamę wypłacana na czas.
Malz85
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: Skoda Fabia 1.2
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

03 Lut 2015, 11:23

Zarząd spółki J&J INSURANCE FINANCIAL CAR FLEET MANAGEMENT GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Cegielniana 4a/15 identyfikująca się numerem NIP 6793088090 uprzejmie oświadcza, że NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z DZIAŁALNOŚCIĄ SPÓŁEK ADF i ADF-STUDIO.

Powyższe oświadczenie zostało sporządzone w związku z nagminnie pojawiającymi się oskarżeniami i bezpodstawnymi zarzutami pod naszym adresem, co przekłada się na obawy naszych Klientów oraz Kontrahentów i rażąco działa na szkodę naszej firmy.

Chcąc uspokoić naszych obecnych i przyszłych klientów pragniemy nadmienić, że wszelkie podobieństwa J&J GROUP oraz ADF-STUDIO wynikają wyłącznie z pomysłu zaczerpniętego od firm działających na podobnej zasadzie w wielu krajach Europy Zachodniej.
Działamy w sposób przejrzysty i transparentny w oparciu o wysokie standardy etyczne, a naszym nadrzędnym celem jest zbudowanie sieci samochodów reklamowych na terenie całego kraju.
W przeciwieństwie do innych firm, mamy zawarte kontrakty reklamowe na wiele lat naprzód z największymi firmami branży finansowej, brokerskiej oraz ubezpieczeniowej, przez co dajemy gwarancję trwania Umowy w całym jej okresie bez ryzyka utraty Kontrahentów.

Jednocześnie J&J GROUP jest podmiotem działającym w wielu branżach, co daje dodatkową gwarancję stabilności finansowej na tak niepewnym rynku jakim jest rynek reklamy zewnętrznej.

Z poważaniem
Zarząd J&J GROUP sp. Z o.o.
JJGroup
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: nie mam

03 Lut 2015, 19:14

Działamy w sposób przejrzysty i transparentny w oparciu o wysokie standardy etyczne, a naszym nadrzędnym celem jest zbudowanie sieci samochodów reklamowych na terenie całego kraju.


A czy można w takim razie wozić taką reklamę na samochodzie :
- własnym
- kupionym w kredycie i spłacanym w innym banku
krzysxx
Nowicjusz
 
Posty: 14
Prawo jazdy: 0- 9-1993
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Megi

04 Lut 2015, 11:38

Szanowni Państwo,

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem reklamy na własnym samochodzie, proszę o przesłanie Imienia i nazwiska, miasta oraz tras po których auto porusza się najczęściej wraz z danymi samochodu i czterema zdjęciami na adres [email widoczny po zalogowaniu].
Zdarza się, że umieszczamy reklamy również na samochodach naszych klientów.

Jednocześnie, chcąc uciąć wszelkie spekulacje i porównania nas do firm działających niezgodnie z prawem, zapraszamy serdecznie osoby zainteresowane na DNI OTWARTE J&J Insurance Financial Car Fleet Management Group w dniach 9-10 lutego 2015 w Warszawie przy ul. Puławskiej 599A w godzinach od 9:00 do 17:00.

Z poważaniem,
J&J Group.
JJGroup
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: nie mam

05 Lut 2015, 19:59

Nawet jeśli zarabia też na kredycie, to mnie warunki odpowiadają: wilk syty i owca cała. Pieniądze od J&J Group zawsze otrzymuję na czas, wywiązują się z umowy.
Malz85
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: Skoda Fabia 1.2
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

10 Lut 2015, 20:41

Jeżeli cena auta z tej firmy odpowiada cenie rynkowej i w umowie kredytu brak jest dodatkowych kosztów to OK.
Jednak jeżeli auto ma wyższą cenę niż cena rynkowa a kredyt jest załatwiany z udziałem pośrednika i w kredyt włączone są inne koszty określone właśnie jako "inne koszty" lub jakieś dodatkowe prowizje dla pośrednika to znaczy, że ktoś ZBĘDNY w tym procesie zarabia kasę i to najczęściej na ludziach którym jej brakuje.
Jeżeli firma w umowie boi się zobowiązać do poniesienia konsekwencji w przypadku zerwania umowy tzn. że zarobi kasę na kredycie i zerwie umowę.
Jeżeli człowiekowi o złej woli dasz okazję do zrobienia Cię w balona, to co on zrobi...?
Pisać oświadczenia na forum i składać obietnice może każdy.
wolfwaw
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 21 11 1983
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

11 Lut 2015, 12:18

W pełni się z Panem zgadzam. Pragnę jednak poinformować, że nie narzucamy z góry określonego schematu finansowania pojazdu. Klient może zgłosić się ze swoim samochodem, może wziąć na niego kredyt w swoim Banku, albo może skorzystać z naszej pomocy albo nabyć go za gotówkę. Nie narzucamy z góry określonego źródła finansowania. To Klient podejmuje decyzję - właśnie to odróżnia nas od na oko podobnie działających firm. Nie zarabiamy na kredycie. Jeśli Klient decyduje się na zakup samochodu w systemie ratalnym - to Klient dokonuje wyboru Banku oraz odpowiedniej oferty a nie my!
W przeciwieństwie do firm "krzaków" które psują opinię o rynku reklamy mobilnej w Polsce, nasza Umowa zabezpiecza potencjalnego Klienta na wypadek zerwania Umowy o którym Pan pisze:

Paragraf 5 pkt. 1
"W przypadku bezprawnego rozwiązania Umowy przez Reklamodawcę przed okresem
wymienionym w punkcie 1. Reklamodawca zobowiązuje się do zapłaty Partnerowi
kary umownej w wysokości 30.000 zł. (słownie: trzydzieści tysięcy złotych)"

Pisać oświadczenia na forum i składać obietnice może każdy, fakt, tak samo jak każdy może wylać wiadro pomyj na zasadzie "bo mi się wydaje, że..."

Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nas na Dniach Otwartych J&J Insurance Financial Car Fleet Management Group w dniach 9-10 lutego 2015 w Warszawie. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Z poważaniem,
J&J Group.
JJGroup
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: nie mam

13 Lut 2015, 13:23

Dokładnie. Ja przeanalizowałem krok po kroku umowę z J&J Group i chroni ona również Klienta.
Malz85
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: Skoda Fabia 1.2
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

17 Mar 2015, 15:23

Witam,
ja apeluję do wszystkich którzy wypisują tutaj że 100 razy przeczytali umowe i jest ok. Nie wchodźcię w te interesy, ja też nie czytalem jak inni pisali że oszuści. Na szczęście Holandia pomogła mi spłacić auto i jak tylko wróce do kraju to znajdę to towarzystwo i nauczę szacunku.kropka
bloodbear
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: Renault Megane III
Paliwo: Diesel

17 Mar 2015, 16:02

Szanowni Państwo,

Zarząd spółki J&J INSURANCE FINANCIAL CAR FLEET MANAGEMENT GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Cegielniana 4a/15 identyfikująca się numerem NIP 6793088090 uprzejmie oświadcza, że NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z DZIAŁALNOŚCIĄ SPÓŁEK ADF i ADF-STUDIO.

Powyższe oświadczenie zostało sporządzone w związku z nagminnie pojawiającymi się oskarżeniami i bezpodstawnymi zarzutami pod naszym adresem, co przekłada się na obawy naszych Klientów oraz Kontrahentów i rażąco działa na szkodę naszej firmy.

Chcąc uspokoić naszych obecnych i przyszłych klientów pragniemy nadmienić, że wszelkie podobieństwa J&J GROUP oraz ADF-STUDIO wynikają wyłącznie z pomysłu zaczerpniętego od firm działających na podobnej zasadzie w wielu krajach Europy Zachodniej.
Działamy w sposób przejrzysty i transparentny w oparciu o wysokie standardy etyczne, a naszym nadrzędnym celem jest zbudowanie sieci samochodów reklamowych na terenie całego kraju.
W przeciwieństwie do innych firm, mamy zawarte kontrakty reklamowe na wiele lat naprzód z największymi firmami branży finansowej, brokerskiej oraz ubezpieczeniowej, przez co dajemy gwarancję trwania Umowy w całym jej okresie bez ryzyka utraty Kontrahentów.

Jednocześnie J&J GROUP jest podmiotem działającym w wielu branżach, co daje dodatkową gwarancję stabilności finansowej na tak niepewnym rynku jakim jest rynek reklamy zewnętrznej.

Z poważaniem
Zarząd J&J GROUP sp. z o.o.
JJGroup
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: nie mam