Głośna praca silnika, szum.

Głośna praca silnika, szum.

09 Sie 2015, 07:45

Witam, wczoraj miałem problem z klimatyzacją w mojej Maździe mimo iż ostatnio była nabijana, raz działała raz nie. Wieczorem gdy wracałem do domu wszystko wróciło do normy, klima zaczęła działać natomiast z silnika zaczął się wydobywać dziwny dźwięk, który w dodatku zauważyłem że zwiększa się np podczas skrętu ( działania wspomagania ), podejrzewał że pada któraś z rolek, czy to dobra diagnoza ?

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

mateusz9986
Aktywny

Miejscowość: Wałycz
Prawo jazdy od: 0- 3-2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Renault Megane II ph II
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault Kangoo Z.E. - elektryczny samochód użytkowy Renault Kangoo Z.E. - elektryczny samochód użytkowy
    Zaprezentowane po raz pierwszy na Salonie Samochodowym w Hanowerze w 2010 roku, a następnie w wersji Maxi na Salonie w Genewie w 2011 roku Renault Kangoo Z.E. Trafiło do sieci sprzedaży w Polsce we wrześniu 2012 roku. Model ...
    Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012 Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012
    Na VERVA Street Racing 2012 zobaczmy najpiękniejsze, najdroższe i najszybsze samochody. Absolutne unikaty światowej motoryzacji. Owoce geniuszu konstruktorów, które rzadko opuszczają luksusowe kolekcje sławnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI