Junior Racing - szkółka kartingowa

Junior Racing - szkółka kartingowa

08 Wrz 2010, 10:04

Junior Racing - przyszli mistrzowie sportów motorowych narodzą się na Kart Arenie.

Karting to jeden z najbardziej popularnych sportów motorowych na świecie. Ma on wiele odmian i traktowany jest jako pierwszy krok na drabinie wyścigów samochodowych.
Niezwykle dynamiczny i ekscytujący sport dostarcza niezapomnianych wrażeń.
Junior Racing to doskonały sposób na wprowadzenie młodych ludzi w świat sportu motorowego jakim jest karting. Pozwól swojemu dziecku postawić pierwsze kroki w tym sporcie, który może doprowadzić do profesjonalnych wyścigów lub hobby życia.
Nasza szkółka nie tylko uczy dzieci, jak prowadzić gokarty -dzieci w fantastyczny sposób poznają znaczenie wiary w samego siebie, uczą się koordynacji, dyscypliny a także szybkiego refleksu i koleżeństwa. Aby zachęcić młodych gokarcistów do odkrywania swoich talentów, uświadamiamy ich od samego początku, że błędy jakie wykonują są częścią procesu uczenia się. Istotne jest, aby usunąć strach przed porażką z umysłu młodego człowieka, jeśli w przyszłości ma odnieść sukces.
Ostatnio edytowany przez KartArena, 08 Wrz 2010, 22:56, edytowano w sumie 1 raz
KartArena
Nowicjusz
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 Maj 2010, 11:24
Miejscowość: Warszawa

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
  Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...
  Najpiękniejsze szwedzkie tuningowane ciężarówki Najpiękniejsze szwedzkie tuningowane ciężarówki
  Firma PKS Gdańsk – Oliwa SA właściciel największego w Polsce Portalu Przepraw Promowych Promy24.com we współpracy z firmą Polferries przeprawią najpiękniejsze tuningowane pojazdy na tegoroczny zlot Master Truck, ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
   Autosacrum 2009
   GTP Light
   MINI Clubman Bond Street, tył