Kompatybilność resorów DUCATO

Kompatybilność resorów DUCATO

26 Wrz 2011, 18:16

Witam,

W swoim Fiacie Ducato z 2004r mam obecnie resory jednopiórowe o szerokości 80mm, mam możliwość zakupić jednak resory z dwoma lagami w bardzo dobrym stanie po atrakcyjnej cenie, jednak są one stworzone dla nowszych Ducato i ich szerokość wynosi 70mm. Sprzedawca twierdzi, że nie będzie problemów z taką zamianą, jednak wolałbym się co do tego upewnić.

Drugie pytanie dotyczy resorów firmy TES, w poprzednim wątku nie dostałem na to pytanie odpowiedzi. A mianowicie czy resory tej firmy są solidne?

Pozdrawiam
bejronix
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze
    Wypadek drogowy może kojarzyć się przede wszystkim z tragiczną w skutkach kolizją, w której bierze udział dwóch lub więcej uczestników ruchu drogowego, ale okazuje się, że zdarzenia z udziałem tylko jednego ...
    (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie? (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
    Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...

•  
    • Rodzinny autobus - camper
      100 3884
      Toyota AQUA - wnetrze, kompaktowy pojazd hybrydowy 1
      Targi AutoSalon i AutoSerwis