Mercedes w210 nie odpala

29 Mar 2020, 19:31

Witam wszystkich
Mercedes w210 2.2 Cdi 143
Mianowicie mam taki problem, w samochodzie zmieniana byla pompa wtryskowa Bosch I kolektor ssacy.
po tej operacji samochód wgl nie chce odpalic z kluczyka, w pozycji 3 gdzie powinien kręcić nie ma żadnej reakcji, dodam że rozrusznik kreci jak da sie na niego napięcie i auto odpala wtedy od razu w trybie awaryjnym, po dodaniu gazu obroty max 3000 , I skrzynia jest zablokowana w pozycji P. o co może chodzić?
aladyn42
Obserwowany
 
Posty: 1
 • 31 Mar 2020, 13:45

  Czy wcześniej pompa była taka sama Boscha, czy innej firmy? Jesteś pewny że pompa którą założyłeś jest w dobrym stanie? Mi to wygląda na problem z pompą przez co masz zablokowaną możliwość odpalenia auta.
  Zerknij sobie jeszcze tu wymiana-pompy-wtryskowej-mercedes-w210-vt98208.htm ktoś miał podobny problem po wymianie pompy.
  Rokiko
  Aktywny
   
  Posty: 338
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Kalkulator jednostek ciśnienia
  Najczęściej używaną jednostką w samochodach do określenia ciśnienia jest jednostka "bar" lub "psi", ale warto wiedzieć jak przeliczamy pozostałe jednostki z którymi możemy się spotkać przy obsłudze samochodu.
  CityMakers - mobilność miejska w Paryżu
  Grupa Renault nawiązuje współpracę z firmą NUMA, akceleratorem innowacyjnych projektów, aby z firmami AXA, Nissan, RCI Bank and Services i Merostwem Paryża rozpocząć program CityMakers. CityMakers to dziesięciomiesięczny ...

 •  
  • Warto przeczytać