Peugeot 207, 1.4, 88km - podejrzany przebieg

Peugeot 207, 1.4, 88km - podejrzany przebieg

26 Lip 2019, 14:27

[link wygasł]

Co sądzicie? Od razu zaznaczę, że wciąż zaliczyłbym siebie do grona zielonych w kwestii motoryzacji, jednocześnie dodając swoje spostrzeżenia:
Samochód świeżo sprowadzony z Niemiec, 133tys. przebiegu dla auta 13 letniego jest dla mnie troszkę podejrzane. Facet mówi, że posiada TUV, nie ma natomiast żadnych papierów mówiących o wymianie jakichkolwiek części eksploatacyjnych w pojeździe w ostatnim czasie. Czyli rozrząd do robienia, olej.

Co sądzicie? Szukam tego modelu, z tym konkretnym silnikiem bowiem oczytałem się troszkę i dobrze sprawuje się jako benzyniak i jest chętny na LPG (mój cel)
fcbcule
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Peugeot 207, 1.4, 88km - podejrzany przebieg

30 Lip 2019, 15:55

Witam! Niechcąc zakładać nowego tematu, wciąż będąc obecnym w temacie samochodu wraz z silnikiem dokładnie jak w temacie głównego wątku, chciałbym Was zapytać czy ogłoszenie poniżej w którejś z kwestii budzi wasze wątpliwości?

Wieczorem mam otrzymać skan dokumentu z badań technicznych pojazdu.
Facet powiedział również, abym śmiało wjeżdżał z czujnikiem lakieru - auto bezwypadkowe.
Czy zapytać go o coś jeszcze?

[link wygasł]
fcbcule
Nowicjusz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zgubiona faktura zakupu samochodu, firma już nie istnieje? Zgubiona faktura zakupu samochodu, firma już nie istnieje?
    Czasem zdarzają się przypadki że zgubiliśmy oryginał faktury zakupu samochodu i w wydziale komunikacji okazuje się że nie możemy bez takiego dokumentu zarejestrować samochodu. Co gorsza firma od której kupiliśmy auto ...
    Europejska premiera samochodu Volkswagen Jetta Hybrid Europejska premiera samochodu Volkswagen Jetta Hybrid
    Jetta Hybrid jest napędzana nowoczesnym silnikiem benzynowym (TSI o mocy 110 kW/150 KM) oraz silnikiem elektrycznym o mocy 20 kW – takiej samej, jak w XL1, jako skrzynia biegów montowana jest seryjnie automatyczna, ...

•