Pierwszy samochód do 20 tyś.

23 Sty 2018, 19:46

Witajcie,
Poszukuję swojego pierwszego auta. Jak w temacie na auto mam 20 tyś. zł. Przebiegi będą małe, dziennie ok. 20km, czasami jakiś wyjazd za miasto. Póki co rozglądam się za Fordem Fiesta lub Renault Clio. W ostateczności jeszcze Toyota Yaris, która z zewnątrz wogóle mi się nie podoba ale znajomi "doradcy" mówią że to dobre auto. Doradzcie czy typy są dobre, czy szukać jeszcze czegoś innego. Czy mam zamiescić ogłoszenia, ktore by mnie interesowały? Nie znam się na samochodach więc może być ciężko z trafieniem na oferty godne uwagi. Jestem z Trójmiasta, jeżeli ktoś byłby chętny doradzić, będę wdzięczna.
Teija
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Nie mam

23 Sty 2018, 22:26

Wrzucaj śmiało

Zerknij też na kię ceed/hjundaja i30
Ciekawą opcją będzie też grande punto
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

23 Sty 2018, 22:36

Ok, oto co wyszukałam:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Teija
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Prius 1.8 VVT-i - test spalania
    Toyota Prius to najsłynniejsza i zarazem pierwsza seryjnie produkowana hybryda. Obecna, czwarta generacja doczekała się m.in. wersji z napędem na wszystkie koła oraz pięciomiejscowej odmiany z napędem plug-in. Prius czwartej ...
    Model studyjny BMW Gina Light 2008
    BMW Group Design przedstawiło model studyjny BMW Gina Light w odpowiedzi na debatę dotyczącą cech, które ukształtują motoryzacyjny krajobraz jutra. Pojazd zbudowany jako projekt doświadczalny prezentuje wizję przyszłości ...