Prośba o pomoc w wyborze modelu auta

23 Lip 2021, 22:21

Witam.
Postanowiłam skorzystać z pomocy bardziej doświadczonych
Otóż. Niedawno założyłam firmę i zamierzam to wykorzystac i chce wziąć auto w leasing.
I tu dylemat. Jaki SUV z napędem na 4.
Juz mówię jak wygląda sprawa. Od mojego domu jest wyjazd pod górę momentami a zwłaszcza na końcu drogi dość stromy. Droga ma 160nwiec kawałek Droga jest nasza więc z odśnieżaniem różnie i jak się pewnie domyślacie chodzi o zimę.
Wiem że 4x4 jedno drugiemu nierówne. Itu proszę o pomoc. Jakie modele (nowe) brać pod uwagę żebym w zimie mogła spokojnie wyjechac od siebie?
Siostra ma kia Sorento z 2004 roku (więcej szczegółów nie znam) i dość sobie to auto radzi. Nie perfekcyjnie ale też nie ma tragedii.

Wiem że na pewno macie masę innych ciekawszych rzeczy do roboty ale będę wdzięczna jak ktoś wspomoże rada.

Wzięcie auta w leasing to dla mnie gruba sprawa i ten samochód będzie że mną przez wiele lat o ile nie walne 6w totka więc chce się przygotować do tematu. Wstępnie jak robiłam kalkulację to cena auta może być do 130-140tys ale oczywiście uciesze się jak dostanę info ze jesy coś w mniejszych pieniądzach. Spełniające kryteriun przetrwania zimy w górach i w dodatku nie wyglądające jak czołg :)
Dzięki
Iza
Ibiskup
Obserwowany
 
Posty: 1

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Motor Show Poznań 2016
    Najważniejsza impreza motoryzacyjna tego roku "Motor Show 2016" już wystartowała. Targi motoryzacyjne w Poznaniu potrwają do niedzieli 3 kwietnia. Tegoroczna edycja jest niezwykle ciekawa. Nie tylko za sprawą liderów ...
    Suzuki Jimny
    Mała terenówka Suzuki była już kiedyś dostępna ze zdejmowanym dachem. Ale najnowsza odsłona modelu, która ostatnio skradła serca wielu kierowców, nie doczekała się dotąd takiej odsłony. Są jednak spore ...