Proszę o pomoc

03 Sty 2014, 07:43

Leon to nie ten budżet a KIA.. ja bym nie kupił,potem bywa problem z odsprzedażą.
Tutaj przyłącze sie do słów szybkiego szukaj Corolli albo Avensisa.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

03 Sty 2014, 10:15

spokojnie spokojnie Panowie piszę właśnie że auto bezproblemowe po momentu jak nie zobaczyło LPG.

na forum avensis więcej osób ma problemy z LPG przy silniku 7A-FE nie tylko ja...

a co do mojej historii z gazownikiem to wyglądało to tak że znam go ładnych parę lat... zakładał mi LPG w każdym samochodzie także jak kiedyś miałem MITSUBISHI SPACE WAGON 2.0 16V 136KM za każdym razem byłem zadowolony i nic się z autami nie działo... avensis także poszedł w jego dłonie - duży warsztat typowo LPG i elektryka - bardzo dużo klientów i zagazowanych aut jakieś amerykańce i inne wynalazki 3.0V6 peugeota, V8 4.2 audi itp itd

auto moje zaczęło szarpać kazał mi wymieniać wszystko po kolei kable świece cewki nawet sondy lambda się przyczepił, luzy zaworowe były sprawdzane i auta nie szło uspokoić - nie miałem siły się z nim użerać i łazić po sądach

ja straciłem kupę kasy na wymianach i jeżdżeniu od mechanika do mechanika.

Sam już podejrzewałem - czy katalizator się zapchał? Niemożliwe... wyciąłem go dla świętego spokoju bo dochodził metaliczny dźwięk jakby z osłony katalizatora. po wycięciu go JAK SEREK jak nowy lecz od strony silnika z katalizatora wysypałem metalową kulkę wielkości 20gr. Skąd ona tam ja się pytam. Dopiero wtedy sobie poukładałem w głowie że opiłki metalu po wierceniu i gwintowaniu w kolektorze dolotowym.
Mało tego dysze od LPG były zamontowane w 2 klapkach w kolektorze i w 2 wolnych dolotach gdzie wszystkie powinny być zamontowane gdzie nie ma tych klapek.

Ja straciłem kupę kasy i silnik w aucie - on zyskał bardzo dobrą reklamę. firma GAZ-ELEK

jednym słowem NIE POLECAM - http://gaz-elek.pl/index.php
valia
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 142
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: FORD FOCUS mkII
Silnik: 1.6tdci
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

03 Sty 2014, 10:18

avensis sam w sobie bezproblemowy - zawieszenie trwałe hamulce tak samo wygoda nieziemska i nieporównywalna do PASSATA B5 tak samo przestrzeń w środku jednak co jak co to auto jest nudne wewnątrz,deska rozdzielcza w ostrym słońcu daje odbicie w przedniej szybie konsola środkowa imitacja drewna w wersji SOL tandetna

poza tym wszystkim super auto
valia
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 142
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: FORD FOCUS mkII
Silnik: 1.6tdci
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

03 Sty 2014, 12:04

valia napisał(a):na forum avensis więcej osób ma problemy z LPG przy silniku 7A-FE nie tylko ja...


Pierwszy raz słysze o problemach z lpg w FE więc nie wiem za bardzo o co chodzi...
wszyscy moi znajomi maja zagazowane FE i nie ma problemu.

Dla mnie jest najważniejsze że lepiej się jeździ niż passakiem b5, oszczędniej i szybciej.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10348
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe