Proszę o pomoc w wyborze nagłośnienia do samochodu

Proszę o pomoc w wyborze nagłośnienia do samochodu

29 Wrz 2010, 19:10

Witam
Jest to mój pierwszy post i na początku witam wszystkich!
Szukałem tematów lecz potrzebuję pomocy w konkretnej sprawie
Otóż zamierzam kupić taki zestaw
[link wygasł]
po cichu również myślę o radiu bodajże Pionner Deh-2200
I tutaj zaczynam pytanie, czy do tej skrzyni oraz wzmacniacza radio odpowiada?
Oraz chciałem kupić do tego 4 głośniki na przód i tył. Dla sprostowania posiadam Astre F 93 r Hatchback. Przednie głośniki znajdują się w drzwiach mają około 15,1 cm oraz z tyłu które znajdują się w bocznym półkach. Interesuje mnie tylko to żeby głośniki nie charszczały ani nie było zakłóceń i od razu mówię nie zależy mi na bardzo głośnym słuchaniu muzyki. Dosyć przeciętnie, i zależy mi na czystości dźwięku oraz czystym basie. Dodam też że budżet jest ograniczony
Proszę o nie usuwanie tematu, chyba że zostanę gdzieś przekierowany lub dostanę namiar na temat wtedy skopiuję moją wiadomość
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Wojtas23m
Nowicjusz

Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Rapid - nowy wymiar Skody Skoda Rapid - nowy wymiar Skody
    SKODA Rapid stanowić będzie nowy wyznacznik dla wszystkich samochodów marki pod względem ponadczasowego designu oraz przestronności wnętrza. SKODA Rapid to pojazd idealnie uzupełniający dotychczasową gamę modeli, wpasowując ...
    Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi
    Volvo rozszerza gamę silników dwóch modeli kompaktowych. V40 będzie dostępny z jednostką T2 o pojemności 1.6 l i mocy 120 KM. W V40 Cross Country nowością będzie dwulitrowy silnik o mocy 180 KM skonfigurowany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Alfa Romeo Stelvio
      Mazda rim
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport