Renault megane 1 lift 1.6 16v Ciezko odpala na zimnym>Prosze o Pomoc;(

renault megane 1 lift 1.6 16v Ciezko odpala na zimnym>Prosze o Pomoc;(

01 Paź 2015, 20:55

witam wszystkich i Prosze o Pomoc mam problem z moją Meganeka 1.6 16v Samochód po nocy albo po dluzszym postoju ma problemy z odpaleniem jak cieply pali na dotyk,w aucie wymienione filtr paliwa wtryski krokowiec,czujnik temperatury, cewke ,troszke pomoglo ale dalej jest problem dodam ze auto nie raz ma wysokie obroty jak jest na luzie. Prosze wszystkich o Pomoc bo juz nie mam sily :( :( :(
bodzio1812
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 04 2013
Auto: ranault megane
Silnik: 1.6 8v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mobilność elektryczna w BMW Group ma już 40 lat Mobilność elektryczna w BMW Group ma już 40 lat
    Pod koniec 1975 eksperymentalny pojazd zbudowany w oparciu o BMW LS oraz wyposażony w nowe akumulatory oraz nowy silnik elektryczny zaczął przynosić pierwsze rezultaty. Następnie, w roku 1980, zapoczątkowany został projekt ...
    IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3 IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3
    Najnowsza wersja Audi A3 została ponownie nagrodzona za nowoczesną stylistykę. W oczach jury przyznającego nagrody iF, zarówno wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny tego kompaktowego modelu z Ingolstadt, wyznacza zupełnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      GTP Light