Samoistne dodawanie gazu podczas przyhamowania, jazdy

Samoistne dodawanie gazu podczas przyhamowania, jazdy

30 Lip 2015, 17:50

Witam , mój problem zaczął się ok rok temu gdy do samochodu włożyłem LPG, samochód podczas jazdy oraz podczas przyhamowywania na skrzyżowaniu sam dodaje gazu i wchodzi na obroty, trzeba wtedy nacisnąć sam hamulec no i po chwili jest ok. Jest też tak, gdy jadę na 5 biegu i jest górka puszczę nogę z gazu a on i tak sam doda sobie delikatnie gazu.Gdy była sama benzyna tego problemu nie było, ok roku czasu temu założyłem LPG Stag no i tak się zrobiło że gdy jeżdżę na auto to tak się robi ale gdy przełączę na samą benzynę to jest ok. Jedni mówili że to silniczek, wymieniłem i nic. Byłem u gazownika, bo w końcu to się stało po założeniu gazu, regulował, regulował i nic to nie dało. Może ktoś miał taki problem i pomoże, ja w tym temacie jestem lajkiem, i przepraszam jeśli coś źle napisałem albo nazwałem. Samochód to Toledo I rok 98 lift 1.6 75 KM. Z góry dziękuję za każdą poradę.
marcin664
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 11 2006
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat Toledo I
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mille Miglia 2017 - najpiękniejszy rajd na świecie Mille Miglia 2017 - najpiękniejszy rajd na świecie
    Po 4 dniach i tysiącu mil kierowcy startujący w Mille Miglia dotarli do Brescii! Najpiękniejszy rajd na świecie dobiegł końca. Prawie pół tysiąca zabytkowych aut wyścigowych, co najmniej drugie tyle samochodów ...
    Volkswagen cross up! Volkswagen cross up!
    Volkswagen poszerza gamę modeli w wersji Cross: latem rodzinę tych lifestylowych aut wzbogaci cross up!, dołączając do obecnych już na rynku Cross Polo, Cross Golfa oraz Cross Tourana. Fanom Volkswagena Cross kojarzy się ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009