Samoistne dodawanie gazu podczas przyhamowania, jazdy

Samoistne dodawanie gazu podczas przyhamowania, jazdy

30 Lip 2015, 17:50

Witam , mój problem zaczął się ok rok temu gdy do samochodu włożyłem LPG, samochód podczas jazdy oraz podczas przyhamowywania na skrzyżowaniu sam dodaje gazu i wchodzi na obroty, trzeba wtedy nacisnąć sam hamulec no i po chwili jest ok. Jest też tak, gdy jadę na 5 biegu i jest górka puszczę nogę z gazu a on i tak sam doda sobie delikatnie gazu.Gdy była sama benzyna tego problemu nie było, ok roku czasu temu założyłem LPG Stag no i tak się zrobiło że gdy jeżdżę na auto to tak się robi ale gdy przełączę na samą benzynę to jest ok. Jedni mówili że to silniczek, wymieniłem i nic. Byłem u gazownika, bo w końcu to się stało po założeniu gazu, regulował, regulował i nic to nie dało. Może ktoś miał taki problem i pomoże, ja w tym temacie jestem lajkiem, i przepraszam jeśli coś źle napisałem albo nazwałem. Samochód to Toledo I rok 98 lift 1.6 75 KM. Z góry dziękuję za każdą poradę.
marcin664
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 11 2006
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat Toledo I
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć cech dobrego kierowcy - sprawdź czy je posiadasz Pięć cech dobrego kierowcy - sprawdź czy je posiadasz
    Badania przeprowadzone przez psychologów wykazują, że większość osób ocenia swoje umiejętności kierowcy jako powyżej przeciętnej, nawet mając świadomość, iż inni oceniliby je niżej. Trenerzy Szkoły Bezpiecznej ...
    Toyota GT 86 (od 2012) – dziedziczka Hachi-Roku Toyota GT 86 (od 2012) – dziedziczka Hachi-Roku
    Z legendy modelu AE86 garściami czerpie współczesna, produkowana od 2012 roku Toyota GT86. Podobnie jak słynna Hachi-Roku, ma tylny napęd, świetnie się prowadzi i jest szybka, pomimo że pod maską zamontowano umiarkowanie ...

•