Umowa OC obecność współwłaściciela

Umowa OC obecność współwłaściciela

15 Sty 2012, 16:09

Witam w lipcu ubiegłego roku kupiłem samochod zarejestrowalem na siebie jako wlasciciela a jako wspolwasciciela czlonka rodziny z 60-cioma (chyba) procentami znizki. Mniejsza o to...
Do tego czasu obowiazywalo mnie ubezpieczenie OC poprzedniego wlasciciela , w nastepnym tyg. mi sie konczy i pytanie brzmi : Czy przy podpisywaniu umowy OC potrzebna jest obecnosc wspolwlasciciela czy dam rade zalatwic to sam.

Z góry dzieki za pomoc.
whosay
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 10 2008
Auto: VW Golf IV, 1.6 SR 100KM

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie są niebezpieczeństwa które mogą nas spotkać podczas parkowania? Jakie są niebezpieczeństwa które mogą nas spotkać podczas parkowania?
    Parkowanie to jedna z podstawowych umiejętności, jakie kierowca powinien nabyć w czasie kursu nauki jazdy. Jednak nawet gdy ktoś wykona ten manewr prawidłowo podczas egzaminu, nie ma pewności, że będzie w stanie równie ...
    Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla
    Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai. Potem przyszedł czas na wodorowe autobusy i wózki widłowe, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Prowadząca imprezę - Anita Kozłowska
      Wypadek na DK86
      Civic na nocnych wyścigach
      Fiat Freemont Cross