Vw lupo 1.0 mpi dziwny odgłos piszczenia z silnika

Re: vw lupo 1.0 mpi dziwny odgłos piszczenia z silnika

13 Kwi 2015, 12:51

Witam! Chyba odkryłem to "coś" co tak piszczy, przynajmniej u mnie. Przy okazji wymiany wewnętrznych przegubów (rzucało karoserią przy dodawaniu gazu) okazało się, że lewe łożysko piasty koła ma nadmierny luz. U mnie pisk słychać było właśnie z lewej strony więc jako głównego winowajcę podejrzewam teraz to łożysko. Jak wymienię i przetestuję do dam znać co i jak. Pozdrawiam
andrzej12311
Obserwowany

Auto: VW Lupo
Silnik: 1,0 MPI 50 KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady] Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady]
    Jak wymienić żarówki W5W podświetlenia rejestracji w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w którym pokazujemy jak to zrobić. Wymiana ...
    Co nam grozi za używanie telefonu podczas jazdy? Co nam grozi za używanie telefonu podczas jazdy?
    Polscy policjanci karali w zeszłym roku blisko 250 osób dziennie za korzystanie z telefonu podczas jazdy! Używanie smartfonu, gdy prowadzimy samochód, może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      MINI Clubman Bond Street, tył