Wskaznik ilosci gazu w butli

Wskaznik ilosci gazu w butli

09 Lut 2011, 21:28

witam.

kupilem niedawno po raz pierwszy auto z gazem i mam problem ze wskaznikiem. sa 4 kontrolki i wraz z ubywaniem gazu z butli nie zmniejsza sie ich ilosc. co moze byc tego powodem? Butla 40l, przelacznik AC Stag 100, uklad elektroniczny AC Stag 100. Prosze o pomoc i opinie.
szym5
Nowicjusz

Miejscowość: WLKP
0

Re: Wskaznik ilosci gazu w butli

10 Lut 2011, 08:01

szym5 napisał(a):mam problem ze wskaznikiem

... niestety - te ,,wskaźniki'' są do d... jeszcze nie spotkałem się z takim co pokazuje prawdę ... u mnie też świecą cztery diody, potem nagle zaczynają migać i za chwilę miga tylko jedna czyli końcówka gazu ... jeżdżę na licznik dzienny - przestałem patrzeć na te diodki ... pozdro ...
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
0

Re: Wskaznik ilosci gazu w butli

10 Lut 2011, 12:05

aha. dzieki wielkie za pomoc. czyli uwazam temat za zamkniety :mrgreen:
szym5
Nowicjusz

Miejscowość: WLKP
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tajemniczy LFA znowu na Nordschleife. Lexus szykuje nowe auto? Tajemniczy LFA znowu na Nordschleife. Lexus szykuje nowe auto?
    Lexus ponownie wykorzystuje częściowo zakamuflowany model LFA do testów na Północnej Pętli toru Nürburgring. Nad czym pracują Japończycy? Czy to kolejna zapowiedź modelu LC F, czy po prostu próby ...
    Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa
    Legendarny klub warszawski – Legia Warszawa otrzymał luksusowy autobus turystyczny Mercedes-Benz Travego. Piłkarzom został on po raz pierwszy zaprezentowany 28 stycznia rano, odbierając na lotnisku legionistów ...

•