Programowanie pilota seat toledo II 99r.

31 Mar 2010, 14:41

Witam mam taki problem chodzi o to ze zapsuł mi sie pilot znajomy naprawil i dziłał (bez programowania) póżniej znowu to samo ale po naprawie i wymianie baterii w pilocie diody mrugają ale już auto nie reaguje na pilota, wiec pewnie trzeba zaprogramować, przynajmniej mam taką nadzieję.

Problem polega na tym że chcąc zaprogramować muszę mieć sprawny zamek w drzwiach kierowcy, który niestety jest zapsuty i nie da sie otworzyć auta z tych drzwi i teraz zeby otworzyć musze otwierać od strony pasażera.

Jest jakiś sposób żeby zaprogramować kluczyk nie używając zamka drzwi kierowcy????
Podobno można jakoś za pomocą samej stacyjki tylko nie wiem jak ????
papkin
Początkujący
 
Posty: 129
  • 31 Mar 2010, 19:39

    1.1.1 Zdalne sterowanie falami poczerwieni.

    - Włożyć jeden z kluczyków do zamka drzwi kierowcy.
    - Przekręcić kluczyk w celu zamknięcia zamka drzwi i przytrzymać w tej pozycji co najmniej 5 sek.
    - Przekręcić kluczyk 3 razy w kierunku otwarcia zamka drzwi i uaktywnienia systemu.
    - Wyjąć kluczyk i skierować w kierunku lusterka wstecznego.
    - Nacisnąć przycisk zamykający zamek i przytrzymać, następnie nacisnąć przycisk otwierający 3 razy.
    - Puścić przycisk zamykający. Dioda znajdująca się w kluczyku powinna zacząć mrugać. Jeśli kod kluczyka zostanie przyjęty przez moduł sterujący zadziała zamek centralny.
    - Przez następne 20 sek. Istnieje możliwość zaprogramowania drugiego kluczyka.

    1.1.2 Zdalne sterowanie falami radiowymi modele do 1999.

    - Włączyć zapłon na krócej niż 5 sek.
    - Wyjąć kluczyk ze stacyjki
    - Nacisnąć przycisk zamykający.
    - Nacisnąć przycisk otwierający 3 razy.
    - Puścić przycisk zamykający. Jeśli kod kluczyka zostanie przyjęty przez moduł sterujący zadziała zamek centralny.

    1.1.3 Zdalne sterowanie falami radiowymi modele od 1999.

    - Włączyć zapłon na krócej niż 5 sek.
    - Wyjąć kluczyk ze stacyjki
    - Nacisnąć przycisk otwierający.
    - Nacisnąć przycisk zamykający 3 razy.
    Puścić przycisk otwierający. Jeśli kod kluczyka zostanie przyjęty przez moduł sterujący zadziała zamek centralny


    Jesli nie działa to musisz zrobić zamek w drzwiach lub udać się do ASO.
    piotrpz87
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 1427
    Miejscowość: Szczecin
    Prawo jazdy: 01 01 2001
    Auto: Mazda 6
    Silnik: 2,3
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2002
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Kalkulator jednostek prędkości
      Najdzęściej używaną jednostką w samochodach do określenia prędkości jest kilometr na godzinę "km/h" lub mila na godzinę "mph". Obiekt poruszający się z prędkością 1 km/h w ciągu 1 godziny przebędzie drogę 1 kilometra - tak ...